Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért utálnak menstruálni a nők?

Miért utálnak menstruálni a nők?

Figyelt kérdés
Nem értem. Miért olyan szörnyű? Férfi vagyok, és szeretném kicsit megérteni a dolgot. Miért idegesek, feszültek? Előre is köszönöm! :))

2013. júl. 29. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megérteni, ezt át kell élni.. :D
2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is férfi vagyok, de nem kérdezek ilyen hülyeségeket.
2013. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De engem érdekel! Kicsit megszeretném érteni. Miért ilyen nagy baj ez?
2013. júl. 29. 13:41
 4/17 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nem én írtam ki ezt a kérdést...
2013. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert abszolút nem fogod megérteni, de ha akarod elmagyarázom... Ilyenkor vérzünk, ami valljuk be egyáltalán nem kellemes, főleg nyáron.. A másik meg, hogy gondold el milyen ha pl. fáj a fejed és a fogad egyszerre, na kb ilyen érzés mikor fáj a hasunk(görcsöl a hasunk)erősen ilyenkor. Kellemetlen az egész.


Én inkább azt nem értem, mért nem tudják egyes fiúk felfogni, hogy ilyenkor nem szeretünk náluk aludni (legalábbis én) mert figyelni kell odalent plusz kellemetlen. Persze itt még az össze szokós időszakról beszélek..:D


Mindegy.. nem lehet elmagyarázni, tényleg át kell élnetek, mint a szülést..

2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert baromi kellemetlen, és általában a legrosszabbkor jön meg :/ Az ingerlékenység a hormonok miatt van, de nekem erős hányingerem, fejfájásom, is van olyankor... Szóval igen, nagy kib_szás ez velünk :D
2013. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően fájdalmas dolog, görcsölsz. Aztán nem direkt vagyunk idegesek, hanem a hormonok csinálják, ami beindítja a menstruációt is, ilyenkor nem tiszta az agyunk szerintem :) Bár én előtte vagyok elviselhetetlen, mikor megjön az már jó, akkor csak bamba vagyok vagy sírdogálok minden mosópor reklámon..
2013. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem túl kellemes érzés, hogy pár napig fojjon belőled a vér...! Figyelned kell a higiéniára meg betét/tampon csere (mert ugye időközönként ki kell cserélni mivel megtelik). Ja meg iszonyúan tud fájni a hasad! És nyáron ilyen melegben elég kellemetlen betéttel mászkálni, mert az a véres betét ott éll rajtad pár óráig (nem akarok undorító lenni, de csak így tudtam fogalmazni:D). Mondjuk tamponnal más az helyzet, mert még azt sem érzed, hogy ott van.

De mindent összegezve, akárhogy is vesszük elég kellemetlen dolog, és főleg akkor ha ki kell hagynod egy nyaralást, és egy ágyban kell roh@dnod repesve a fájdalomtól!

Hát nagyjából ennyi!:)

2013. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár minden férfi csak egy hónapra nővé változna élete során, rögtön megértenétek :) Fáj a hasunk (soha nem fogjátok megtudni, milyen a menstruációs görcs), folyik belőlünk a vér, nyálkás, büdös, állandóan figyelni kell, hogy át ne ázzunk; olyan, mintha folyton pisisen járkálnánk. Ezek önmagukban is elegek ahhoz, hogy feszültek legyünk, de még a hormonjaink is összegabalyodnak. Szerencsétlenebb nőknek annyira erős fájdalmaik vannak, hogy el is ájulnak miatta, és ezen nem lehet javítani. Röviden ennyi, ráadásul még költeni is kell rá minden hónapban :)
2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!