Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztus 11. -én megyünk...

Augusztus 11. -én megyünk balatonra és pont menstruálni fogok, nem lehet vmi házi praktikával előre hozni vagy h kimaradjon abba a hónapba?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót,nb tarts szünetet,kezdd el a következő levelet szedni.Ha nem szedsz,nincs tippem.Marad a tampon!Viszont ha gyógyszer nélkül ennyire pontos a ciklusod,nem gondolom,h.jó ötlet belepiszkálni!
2013. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Egyél meg fél kg nyers csirkemájat, aztán teliholdban táncolj egy tölgyfa alatt, miközben citromlével kened be magad.
2013. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.és a tampon használ,nem fogok átázni ilyesmi?

2.menj a francba.;)

2013. júl. 26. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem megyek :) A tampon használ, de azért figyelj oda, hogy jó helyen legyen, nekem gyakran felszív egy kis vizet. Rövid időre bemehetsz vele a vízbe.
2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld gyakrabban mert tényleg szív fel vizet.ilyenkor hamarabb átázhatsz,és fertőzésnek is kiteszed magad!Úszhatsz,napozhat,bármit amit szeretnél!Fájdalom csillapítót azért vigyél mert az is ronthat a vakáción!Jó pihenés!1.voltam.
2013. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért arra figyelj oda, hogy a vért a cápák km-ekről megérzik...

Csak olyan helyen menj vízbe, ami partközeli és cápamentes.

2013. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat!!!

A következőnek, aki Horvátorszégba készül,-akartam írni!!!!!

2013. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:-D:-D:-D
2013. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz
2013. júl. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!