Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9. napja késik a menstuációm....

9. napja késik a menstuációm. Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 4hete egy hétre korházba kerültem vesegyulladás miatt, mikor kikerültem 1 hétig erős gyógyszert szedtem a betegség miatt..körülbelül 2 hete pedig együtt voltam a barátommal és nem védekeztünk de előváladék biztos hogy nem került belém és elélvezéskor sem ment belém, mert vigyáztunk..lehet hogy a betegséggel van összefüggésben? vagy aktus közben történhetett valami?:// erre nagyon nem szeretnék gondolni ezért eléggé stresszelek..és remélem hogy ez okozza...szerintetek? kérlek valaki nyugtasson meg!

2013. júl. 29. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát bármi lehet, de megnyugtatni nem tudlak...
2013. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért érdemes lenne egy terhességi teszt szerintem.. Amúgy 16 évesen nem hiszem, hogy gond lenne, ha késik a menstruációd. Kb. 20 éves korodra áll be normálisan.
2013. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Védekezés nélkül szexelétl, és azt várod, hogy valaki megnyugtasson?

[link]

Elég nagy esély van szerintem így a terhességre. El tudsz menni már terhességi tesztért, legalább azt ki tudod zárni.

Ha nem baba, akkor lehet a betegség, de az is, hogy össze szedtél valami új betegséget, elég gyenge volt még a szervezeted, erre óvszer nélkül szeretkezel. Nagyon nem vigyáztál magadra, legközelebb okosan!

2013. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát...ez elég komoly helyzet.

A kezedre sem ment sperma és utána nem nyúltál úgy magadhoz?

Vagy a barátod keze olyan volt?

Ha terhes vagy akkor gyakran tör majd rád hányinger, sőt hányni is fogsz. Ilyet tapasztaltál? Mert ha igen akkor azonnal vegyél terhességi tesztet vagy menj nőgyógyászhoz!

2013. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!! jövőhét csütörtökre sikerült dokihoz időpontot szerezni.. de azért vegyek tesztet előtte? mit ajánlotok? hol szerezzem be? kortól függetlenül kiadják?
2013. aug. 3. 01:27
 6/7 A kérdező kommentje:
az utolsónak részletesebben: nem került sperma sehova, vigyáztunk ezekre nagyon!!! csak az előváladékos dolgot hallom mindenkitől ami megijesztett... hányingerem nincs, a stressztől nincs csak olyan sok étvágyam...
2013. aug. 4. 02:23
 7/7 A kérdező kommentje:
MA REGGEL MEGJÖTT!!! görcsölt is a hasam, most vettem be fájdalom csillapítót...gondolom akkor baj már nem lehet:) de azért orvoshoz még elmegyek ha elmúlt...
2013. aug. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!