Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 héttel hamarabb jött a...

Kicsiandi kérdése:

1 héttel hamarabb jött a menstuáciom. Gyenge vérzés,2-3 napig de megmaradt a pecsételö vérzés és barnázás (7 napja) és néha szúr a bal petefészkem. Volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

#terhesség #barnázás #petefészek #Korai menstruàcio #pecsètelö vèrzès
2013. febr. 4. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, lehet egy méhen kívüli terhesség is
2013. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem több mint 1 hetet késett, gyenge volt a vérzésem olyan mint neked sőt a szurkálás is megvan annyi hogy én nem barnázok de fogalmam sincs mitől lehet
2013. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, vagyok.. Meg mindig verzek, de voltam dokinal, azt mondta nyugodjak meg, valoszinu hogy csak a hormonok...De 2 nap mulva megyek ujra egy bovebb kivizsgalasra.Remelem minden rendben lesz
2013. febr. 6. 00:49
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy volt egy enyhe felfázásod ,és azét zavaros a mensid! Én úgy tudom az is befolyásolja! De a doki mindent megfog nézni! Ne aggódj!
2013. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!