Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kellene, vagy ez...

Naomi patricia kérdése:

Aggódnom kellene, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem 1 csomo szerűséget a mellemben. Ez most nem tudom hogy normális vagy aggódnom kellene, kérek mindenkit hogy segítsen. És azokat is akik tapasztaltak már ilyet
2013. júl. 29. 19:10
 1/4 gömbicica ***** válasza:

szia. megnyugtatni sajnos nem tudlak. orvos nem vagyok ugyan, és távban sem lehet látni, de ha érezted, akkor az ott van.

Ha ott is van, az nem jelenti azt, hogy baj is van.

Ez függ a korodtól, szültél-e már, mellállomány sem mindegy.....

Elmész nőgyágyaszti rákszürésre, akkor 90 %-ban megcsinálja a doki a tapintásos vizsgálatot is.

Ha nem, kérd meg rá. Csináltathatsz UH-ot is.

privátban is lehet Ormos intézet Bp. nagyon korrektek.

van honlapjuk is. nem kell feszengeni, sorban állni, kérsz időpontot , és elmész megnézeted magad.

2013. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha rendszeresen önvizsgálatokat végzel magadon és észrevettél egy új göböt(csomót), ami eddíg nem volt ott , vagy esetleg megnőtt ez a bizonyos csomó, akkor ajánlatos volna orvoshoz fordulnod. Viszont ha eddíg nem igazán nyúltás magadhoz, csak most véletlenül megtapintottad, akkor azt mondom, hogy senni gond aggodalomra, mert minden nő ,mellében találhatók kisebb-nagyobb csomót és ha ez(ek) mindkét mellben kitapintható(k), valószínűleg nincs okod aggodalomra, de persze az a tuti biztos, ha elmész egy szűrővizsgálatra.
2013. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát szülni még nem szültem, 15 éves vagyok szóval nem túl öreg :)

És igen ahogy mondtad most csak így hirtelen tapintottam oda, és mindkét mellemben érezhető, eddig nem vettem észre hogy nőtt volna ez a csomó.. de azért akkor érdemes lenne megnézetni ugye??

2013. júl. 29. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Ha mindkét melleden érezhető, akkor bizonyára nincs semmi gond,viszont ha nagyon zavar és nem bírod kiverni a fejedből a komolyabb baj lehetőségét, akkor menj el egy orvoshoz, csakhogy megnyugtasson.
2013. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!