Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel vér folyt belőlem,...

Ma reggel vér folyt belőlem, de ez még csak a 18. napja, hogy véget ért az előző menstruációm. Ez normális, vagy kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, mert egyáltalán nem számítottam arra, hogy menstruáljak, ráadásul máskor mindig fáj előtte a hasam, most meg szó szerint folyt belőlem a vér.


Nem tudok orvoshoz sem menni, mert külföldön vagyok.


szerintetek ez normális? Lehet, hogy azért van, mert 2 hete új országba költöztem és ez az egész környezetváltozás megzavarta a szervezetemet?


2012. szept. 13. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb egy hét különbséggel jött meg. Én is ki tudom számítani előre,de ez most jel nélkül jött meg, ráadásul nagyon véreztem. Én is megijedtem,de a stressz meg minden egyéb,ami a szervezeted lefárasztja,hatással van erre. Egyél sok C-vitamint és vasat,magnéziumot,az majd segít. Egyszer-egyszer előfordulhat az ilyesmi!
2012. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is, hány éves vagy, és mióta menstruálsz? Egyébként a környezetváltozás is okozhatja, főleg ha egész más a klíma ott, mint itt Magyarországon.
2012. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már 22 éves vagyok, és kb. 8 éve menstruálok, de mondjuk sosem volt rendszeres a menstruációm. Mostanában mindig olyan 25 naponta jött meg.

Remélem akkor, hogy tényleg csak a változás okozza. :/

2012. szept. 13. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
az ember nem gép, bőven belefér egyszer-egyszer valami hasonló
2012. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! nekem is volt már ilyen csak éppen strandon.... nekem is 18 napra jött meg akkor...

22/L

2012. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!