Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apranax mellett mensitekkor...

Apranax mellett mensitekkor mennyire görcsöl a hasatok? Én most kezdtem el szedni ma van a 2. napja de nagyon félek. Ha görcsölni fog akkor mellette vehetek be még esetleg algopirint?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért szedsz apranaxot??Az nem kimondottan menses görcsökre való!Lázcsillapító, gyull gátló, és fájdalom csil!Görcsoldók nem jók?Meg mi az hogy ha görcsölni fogok??a még nem görcsölsz akkor miért szeded?Az apranax elég erős gyógyszer én inkább az algoflexet ajánlanám erre!Abból 2 is bevehetsz ha nagyon fáj!
2009. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
doki irta fel.
2009. okt. 24. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem olyan görcseim voltak, hogy csak 4apranax, 2algopirin, és 2algozone segített, mindig ennyit bevettem, és így elviselhető volt.


17/L

2009. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és nem volt sok egy a tömégy gyógyszer? nem volt tőle semmi bajod? msn en esetleg nem tudnánk beszélgetni? mert érdekelne nagyon a téma én is ilyen görcsölős vagyok de nagyon. Címem: cseppjoszag@hotmail.com
2009. okt. 25. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!