Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj, ha szex közben...

Miért fáj, ha szex közben nyomódik a hüvelyem vége?

Figyelt kérdés
2007. szept. 26. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

fertőzés?

Mészájseb?

Menj el orvoshoz! Látatlanba úgyse lehet erre semmit mondani!

2007. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell ide orvos, véleményem szerint a panaszodnak a betegségnél sokkal prózaibb oka van: valószínűleg a hüvelyed hossza és a párod hímvesszőmérete nem áll arányban egymással (tehát pl. az egyik vagy másik hosszabb/rövidebb). Ennél fogva a szeretkezés azért lehet számodra fájdalmas, mert a hímvessző "vége" nyomhatja a méhszájat. Ezt azzal tudjátok kiküszöbölni, hogy a párod nem hatol be teljes hosszában, vagy esetleg olyan pozítúrát választotok, ahol megnyúlik egy kicsit a hüvely (pl. hátulról), tehát te nem "görnyedsz". Remélem segítettem!
2007. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is menj el orvoshoz!A 2. válaszadóval nem értek egyet.
2007. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a masodik valaszado a nyero szerintem. Az nagyon kellemetlen ha a parodnak hosszabb a himvesszoje mint a huvelyed, es az faj. Szoval tenyleg a poziturakkal kell jatszani.:)
2008. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, nem csak a csontjaink zsugosrodnak? Még ott is??

De azért a dokit se ártana felkeresni..

Habár a méreteinket csak mi tudhatjuk...

2009. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!