Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben kinyúlt a gumi, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben kinyúlt a gumi, a szex után kivettem és a gumi benn maradt annyira, hogy a vége a hüvely bemenetnél volt. Kivettem, megvolt a tartalma, nem ment bele és a lány megmosta magát. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Mekkora az esélye a nem kívánt terhességnek, hogyha max a szeméremajkakhoz értem hozzá és azt is lemosta?
2011. máj. 15. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1% az esélye de egy tesztet veygetek és nyugodjatok meg :)
2011. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodjatok meg.:) Ha nem került a hüvelybe,akkor nem lesz terhes.
2011. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi mentek a 'lájkok' :)
2011. máj. 15. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért vegyetek egy hét múlva tesztet,sosem lehet tudni...
2011. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Szerintem azért vegyetek terhességi tesztet kitudja jobb a biztonság!:) Vannak mostanában egész olcsóak is.:)

De szerintem megnyugodhattok,max.0,1% esélyt látok,rá,és ha hozzávesszük,hogy a csajok amúgy sem esnek mindig teherbe ha próbálkoznak akkor sem, ezért még kevesebbet. Az is lényeges,hogy melyik időszakában volt a ciklusának.:)

De szerintem nincs semmi baj.

2011. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
Egy cipőbe járunk, nem volt baj!:D nyugodj meg
2011. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan mi is jártunk egy része belémfolyt,de nem lettem terhes akkor.Menstruáció előtt pár nappal együtt voltunk,rendesen belém élvezett most 10 hetes terhes vagyok.
2022. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem akartad, és gratulálhatok.
2022. aug. 12. 05:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen akartuk,de meglepődtünk,köszönöm a gratulációt.
2022. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!