Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg van duzzadva a csiklóm,...

Meg van duzzadva a csiklóm, iszonyatosan fáj és ég. Valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Hüvelygyulladásom volt, az orvos írt ki rá Kliont. Elszedtem, aztán megjött, és mióta elmúlt azóta szinte a sírás kerülget annyira ég odalent. Holnap megyek nőgyógyászhoz de nincs rá garancia, hogy meg is tud vizsgálni, lehet, hogy csak jövőhétre kapok időpontot, de addigra megőrülök!!!

2013. júl. 31. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kamillateázd, betadine krémmel lehet kenni.
2013. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van otthon kamillateád, ha van gyorsan főzz és öblögesd, amíg a dokihoz el nem jutsz.
2013. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Meg jegelhetnéd is.

Off: Mik a tünetei a hüvelygyulladásnak, ha megkérdezhetem?

2013. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én azért mentem orvoshoz, mert "problémás" folyásom volt. És mióta elszedtem a gyógyszert rosszabb, nekem ennyire még sosem égett, hozzá sem lehet érni. Ráadásul fekete darabok vannak a folyásomban.:(
2013. júl. 31. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Hajjaj!

Ezek szerint a hüvelytabletta mellékhatása hogy totál kimart.

Valamiféle tejsavas kúpot kellene venned a patikában, ami visszaállítja a ph értéket.

2013. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ez csak mellékhatás? De akkor miért csak menstruáció után jött? És miért van undorító folyásom, ha elszedtem rengeteg gyógyszert?
2013. júl. 31. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos de azt tudom, hogy a klion kiírtja a hüvelyflórát, és mivel megjött a mensid, így a kártékony baktériumok telepedtek meg.

Szóval elsőnek vagy ki kell írtani a gombát és utána ph visszaállítás,ezek szerint nem írtotta ki a gombát.

2013. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lactofeel gél. Igaz nagyon drága de megéri mert totál rendbe tesz odalent. Valamint használj intim mosakodó gélt és mond az orvosnak hogy sürgős a dolog, neked azonnal kell a segítség mert nem bírsz már a fájdalommal! Remélem sikerül bejutni holnap, gyógyulj meg hamar!
2013. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, múltkor pl 2 hét elteltével kaptam időpontot, nem tudom most hogy fogom addig bírni.
2013. júl. 31. 16:52
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt mondod, hogy sürgős, akkor rögtön fogadnak! Pl. ha valakinek esemény utáni tabletta kell, azzal sem várnak két hétig. De nem csak ez jelentheti a sürgőst, szóval én mindenképpen megpróbálnám ezt, akkor is ha nem a saját dokim rendel.
2013. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!