Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy férfi nőgyógyász tényleg...

Egy férfi nőgyógyász tényleg nem csak orvosként tekint a betegeire?

Figyelt kérdés
Egy nőgyógyásztól kéne ezt megkérdeznem, de biztos vagyok benne, hogy szemtől szemben nem kapnék valós választ, egyébként meg nem tudom hol tehetném fel a kérdést. Szóval egy fiatalabb nőt nem csak orvosi szemmel vizsgálnak meg? Eddig azt gondoltam, hogy aki nap mint nap ezt csinálja az képes erre, de most egy barátnőm bogarat ültetett a fülembe.
2013. júl. 31. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos vagyok benne, hogy csak betegként tekintenek rájuk, nem pedig nőként.
2013. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van nődoki ismerősöm, azt mondta már főiskola alatt annyi ronda pi*nát láttak, hogy nem tudnak máshogy tekinteni az oda menő nőkre, mint betegre.
2013. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
De csak betegként!
2013. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Velük dolgoztam 5 évig,ráadásul az egyik orvost régebbről is ismertem. Ő mondta,h természetesen,ha megjelenik egy csinos fiatal nő természetesen nemcsak betegként nézi meg,de amikor elmondja a panaszait és megvizsgálja teljesen szakmai szemmel látja.
2013. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ez olyan, mintha egy bármilyen más orvos is konstatálná, hogy egy csinos nő érkezett, de utána már szakmai szemmel néz rá.
2013. júl. 31. 17:42
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Az én nőgyógyászom kéztartásából és enyhén affektáló stílusából ítélve, ő inkább a férfiakra tekint "nőként", bár ezt nem tudhatom. De a betegekre tényleg csak szakmai szemmel tekint.
2013. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem már az se tetszik, ha bármilyen más orvos nőként néz rám, de hát nem lehet mit tenni.
2013. júl. 31. 17:44
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Minden férfi nőként néz rád...szóval ez ellen nem tudsz mit tenni. Az más dolog, hogy vizsgálat alatt nem azt nézi.
2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Ez ellen nem tudsz tenni,egyszerűen azért,mert nő vagy. De hidd el,amikor foglalkoznak veled betegként,akkor nem ezt nézik.
2013. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen nem tud elvonatkoztatni attól, hogy ő férfi.


ezen nem tudsz sgíteni, legfeljebb, ha női orvoshoz mész.


De azért abban biztos lehetsz, hogy nem fog rádugrani a vizsgálat alatt.

2013. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!