Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek igy terhes vagy csak...

Lehetek igy terhes vagy csak bekepzelem?

Figyelt kérdés

Tegnap (2013.07.30.) a baratom(fium) megujjazott. Kozben en kivertem neki. (bocsanat a csunya kifejezesert.) A sztori:

Ujjazas kozben kivette a fehernemumbol a kezet es hozzaert az elovaladekahoz(a sajatjahoz) . Utana ujra beakart menni oda de en a szemeremdombomnal megallitottam a kezet es nem nyult tovabb. Ma hanyingerem volt. Nem lehet semmi bajom. Elmeletileg. Ugye? Csak bekepzelem magamnak hogy lenne bajom,mert felek a terhessegtol. Koszonom a normalis valaszokat! :)



2013. júl. 31. 22:40
 1/4 anonim válasza:
nem. de ti még nem szexeljetek. éretlen vagy.
2013. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg nem is akarok. Es tudom hogy eretlen vagyok hozza es meg akarok vele varni. 14 es fel vagyok. :)
2013. aug. 1. 08:24
 3/4 theblondie válasza:
Lehet velem van a baj, de nekem 14 és fél évesen eszembe se jutott, hogy a barátomnak kiverjem ( csak, hogy idézhesselek)
2013. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rettenetes, felfordul a gyomrom a mai éretlen tiniktől...
2013. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!