Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon mi lehet a gond? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogyi123 kérdése:

Vajon mi lehet a gond? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta fáj a hasam, de inkább a gyomorrész,(köldök fölötti rész). Hónapok óta szenvedek vele,már lehet csak az idegességtől. De félek, hogy baj lehet-e..

Minden alkalommal védekezünk a párommal, múlt héten volt menstruációm ami a szokott időben és módon jött meg, így talán megnyugodtam, de vagy 2 napja hasmenésem van..


Lehetek terhes?? Vagy mégis mi lehet a gond??

Orvoshoz nagyon félek elmenni.. :/



2013. jún. 27. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább emésztőrendszeri gond lehet. Pl. reflux, vagy fekély esetleg. Ez persze csak találgatás, de ha már hónapok óta tart, mindenképpen menj el vele orvoshoz, mert magától nem fog elmúlni és csak nagyobb bajod lehet tőle. Az is lehet, hogy csak ad valami savlekötőt, ami megoldja az egészet, szóval ne félj.
2013. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Igen, ezt elfelejtettem beleírni,hogy mostanában olyan érzésem van mintha a gyomorsav vagyis olyan savas ízt érzek a nyelőcsövemben illetve a számban egyaránt..

2013. jún. 27. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem utalnak terhességre, ugye??
2013. jún. 27. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már elég egyértelműen refluxra utal inkább.
2013. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Snooch ***** válasza:

Ez semmiképpen sem terhesség. Belgyógyászatra menj ezzel, a gyomroddal van probléma.

Próbálj ne idegeskedni, mert attól sajnos csak rosszabb lesz.

2013. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!