Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi a véleménye az Iamna...

Kinek mi a véleménye az Iamna fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 10:10
 1/4 anonim válasza:
Most szedem 2. hónapja, de semmi extra. Nincs vele gondom. Viszont a vérzésem egy kicsit későn jött meg.
2013. aug. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak próbáltam utána nézni neten, de nem találtam róla semmit csak a betegtájékoztatót. Reménykedtem benne, hogy egy kicsit hízok majd tőle, meg egy kicsit ciciben is növök, ezért kérdeztem volna. :D még most fogom elkezdeni szedni am. :)
2013. aug. 4. 19:21
 3/4 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: mikor csináltad először úgy amikor elkezted szedni?
2013. aug. 22. 22:45
 4/4 anonim válasza:

Hát én előtte már szedtem fogamzásgátlót, és arról váltottam a Iamna-ra, szóval az elejétől nem kellett védekeznünk. De mikor elkezdtem gyógyszert szedni, én kivártam az első hónapot, szóval csak akkor próbáltuk ki gumi nélkül, mikor már a 2. levélnél jártam.

Amúgy nem hiszem, hogy ettől a gyógyszertől nőne a melled, mert nagyon kevés hormon van benne. De sose lehet tudni :)

2013. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!