Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mini helyett normál kezdésnek?

Mini helyett normál kezdésnek?

Figyelt kérdés
Ez az első alkalom, hogy tampont használok. Anya mondta hogy a normállal kezjem, azt adta a kezembe. Mivel nem tudom milyen minivel ezért szerintem jól raktam fel, bár nagyon mélyre kell nyomnom h ne érezzem és pár lépés után kijjebb csúszik... (ez rossz?) Bajom lesz tőle?
2013. aug. 1. 10:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok
2013. aug. 1. 10:15
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha simán fel tudtad helyezni, és nem érzed, hogy ott van, akkor teljesen jó az is.
2013. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De érzem h ott van. mondom, ha teljesen felnyomom akkor nem érzem és kényelmesnek mondható, de 2-3 lépés után kíjjebb csúszik. Ha leülök fáj mert a szék nyomja belém (szal kint a vége)
2013. aug. 1. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ki! Nem kellene, hogy kicsússzon, és érezned se kellene. Vegyél mini tampont, ha mindenképpen szeretnél azt használni.
2013. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Normállal is lehet kezdeni, habár azért ajánlatos a minivel kezdeni, mert az kisebb és könnyebben felmegy.

Ha kicsúszik akkor az lehet a baj, hogy nem toltad fel eléggé nem ment át a kanyaron, és nem tartják az izmok (mert az nem engedi, hogy lecsusszon). Told fel amennyire csak tudod, ha megakad próbálj irányt változtatni (ez az a kanyar amiről beszéltem és ezen mindenképp át kell tolnod). Ha így sem sikerűl akkor probálkozz minivel. De ha érzed, hogy ott van, akkor tuti, hogy nincs eléggé betolva (tapasztalat)! A tampon után picit több mint a fél ujjad, be kell mennie utána.

Amugy én minivel kezdtem, de csak 3-ikra sikerűlt jól felhelyeznem!

De ne keseredj el!:) Gyakorlat teszi a mestert!:)


Sok sikert!:)

18/L

2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak köszönöm szépen :)
2013. aug. 1. 11:52
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként nem megy beljebb és szinte kint a vége. nyomom, nyomom, de visszarugja magát ahogy elveszem a kezem
2013. aug. 1. 12:09
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem elakad a szűzhártyában, nem engedi át. Ezért is jobb lenne a mini, az talán átmenne.

Semmiképpen nem szabad érezned, hogy ott van, és nem szabad kijjebb csúsznia sem. Bár megjegyezném, hogy a rosszabb minőségűekkel megesik, de itt szerintem nem erről van szó.

2013. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Elakadt a szűzhártyában." Jesszus! A szűzhártya teljesen kívül van, nem pedig bent...


Nem lehet hogy túl száraz vagy és azért nem akar beljebb menni? Ha a vége kint van, ne hagyd úgy. Az úgy nem jó. Akkor inkább vedd ki.

2013. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mikor feltoltad a tampont, az ujjad kb meddig ment be? Addig kéne (ahogy már írták is) a második ujjperc körülig.
2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!