Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A normal tampon átszakíthatja...

A normal tampon átszakíthatja a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, 15 és a mini tampont szinte apró kellemetlenség nélkül fel tudom rakni. Ki szeretném próbálni a normalt is de nem tudom h az átszakíthatja-e a szűzhártyámat.
2013. jún. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Durva, hogy 15 évesen ezt még senki nem tisztázta veled, de a normál tampon még mindig átfér a szűzhártyádon lévőlyukon, amin a vér is kitud folyni. szóval teljesen nyugodtan használd
2013. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta használok tampont, és 19 évesen voltam először pasival. Nem tudom, átszakíthatott-e bármit, mindenesetre nem éreztem semmi ilyesmit. Amúgy meg mi a jelentősége? Ma már nem vizsgálja meg a komaasszonyok hada, hogy szűz vagy-e a nászéjszaka előtt. :)
2013. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mini is átszakithatja meg a sport is. A mszturbáció is, ha ujjazod magad, az sem vastagabb mint egy tampon és mégis... Ettől még szűz maradsz csak biológiai értelemben nem. Egyébként nekem még aktussal sem szakadt át, nem is tudom pontosan mikor szakadt át. De sokáig kellemetlen volt az együttlét.
2013. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Speciel nekem felmegy, de a teli normált már elég fájdalmas kihúzni, mert beleakad, úgyhogy minit vagy comfortot használok.

Amiatt pedig nem érdemes aggódni, hogy átszakítja-e, legalább az első alkalom kevésbé lesz fájdalmas. :)

2013. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony van akinek számít!

Nem mindenki örül ha végre elveszi valaki a szüzességét lehetőleg minél előbb!

Nyugodtan próbáld ki a normált, ha érzed, hogy kezd nagyon fájni, akkor állj meg vele.

2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!