Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3 hónapja nem jött meg a...

Már 3 hónapja nem jött meg a menstruációm. Nem vagyok terhes. PCOS vagyok. Most a mai nappal együtt a 3. napja hogy barnázok. Nem vérzek. Mitől lehet? Lehet sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy idő után elöregszik a nyálkahártya és leválik ovuláció nélkül is. Nekem olyankor szokott így pecsételni, és sokáig tartani.

De mondjuk egy teszttel kiderítheted, hogy terhes vagy-e.

2013. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
reggel volt még egy kis barnázás,most már az sincs. már teljesen ki vagyok de endokrinológushoz csak szeptemberbe megyek mert akkora van időpontom.
2013. aug. 1. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Ha pozitív és mellette barnázol, progeszteronpótlást kellene kérned. Egyébként a PCOS-ed kezelve van diéta, sport, metformin kombóval? Mert kezelés mellett be kellene állnia a ciklusnak. Az az igazság azonban, ha három hónapja nem jött meg, elég kevés az esély, hogy volt egyáltalán peteérésed, így a terhességnek sincs túl nagy esélye, de kizárni persze nem lehet.
2013. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!