Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves gyereknek lehet...

13 éves gyereknek lehet szájüregrákja?

Figyelt kérdés
Szájpadlásomon van egy piros dudor ami nem fáj, viszont megijedtem tőle. Picit mintha véres lenne de nagyon kicsit. Körülötte sárgás. Rég mostam fogat, lehet attól?
2013. aug. 1. 21:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Azonnal mossál fogat.
2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De lehet gyereknek szájüregrákja?
2013. aug. 1. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogmosás, szájfertőtlenítés!!! ha ez az a bizonyos szájpadláson lévő piros dudor ami körül piros a nyálkahártya is...egy pár kérdéssel ezelőtt válaszoltam egy pont ugyan ilyet meg... továbbra is fenntartom amit ott is írtam, hogy fül-orr-gégész ha régebb óta ott van! ha valami durvább gyulladás kapsz rá max. antibiotikumot!

és mint írtam ott is...., fiatal korban is előfordulhat a rák, de nagyon csekély eséllyel!inkább fogmosi kellene és ezt szigorúan betartani:)

2013. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Irodalmi ritkaság , de előfordulhat. A rossz száj higiénia fokozottan veszélyeztet bárkit szájüregi rosszindulatú daganat kialakulására.
2013. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ennyi évesen már tudnod kéne hogy naponta kell fogat mosni.mért nem mosod?.egyébként lehet fertőzés,mikor kicsi voltam és még szoptam az ujjam,5 éves kb,volt h nekem is voltak a számban olyan kis hólyagok,van egy ilyen zöld folyadék nem tudom pontosan mi a neve azzal kell öblögetni,fertőtlenít:)
2013. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ne izgulj!!!
2013. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet egyáltalán gyereknek bármilyen rákja?
2013. aug. 2. 18:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Listerine azt hiszem, azzal öblögetem, most már nincs dudor már enyhén piros a helyén körülötte sárga és a belseje meg fehér. Ez azt jelenti h már gyógyul vagy ez azt hogy ez afta?
2013. aug. 2. 18:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet sajnos egy gyereknek rákja. Nem láttad még a neten futó leukémiás gyerekekért alapítványt pl.?! vagy nagyon korán agydaganat, egészen pici korban, PNET (Primer NeuroEctodermalis Tumor) néven fut ez az agresszív tumor. és sajnos még sorolhatnám :(
2013. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!