Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció okozhat hasmenés...

A menstruáció okozhat hasmenést? Valami gyógymód?

Figyelt kérdés
3 napja jött meg. Azóta nagyon rosszul vagyok. A hasmenésem meg valami elképesztő. Mint a víz úgy jön ki belőlem minden.

2013. aug. 1. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott olyankor hasmenésem lenne,de azért nem ilyen durván..szerintem próbáld meg ami rendes hasmenésnél is beválik,széntabletta meg ilyen keserű csoki
2013. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Ha holnap is így leszek akkor valamit be kell vegyek. Minden félórában nem szaladgálhatok a mosdóba.
2013. aug. 1. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sós vízben főtt krumpli, keksz, ropi, étcsoki esetleg, és sok folyadék, mást ne egyél most pár napig, amíg jobban nem leszel
2013. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) esetleg ha holnap sem leszek jobban háziorvos?
2013. aug. 1. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:

kicsit kései a válasz :D ,de szerintem igen :)

hogy vagy? :)

2013. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát mostmár jobbacskán. A gyomrom tartalma még mindig víz formájában távozik, annak ellenére hogy a tegnapi nap folyamán bevettem 5 immódiumkapszulát. Hétfőn ha így leszek irány a doki:)
2013. aug. 3. 09:11
 7/8 flora08 ***** válasza:
Én mindig így járok, hogy akkor van hasmenésem, amikor megjön :/ Fogalmam sincs, mi a kettő között az összefüggés. Ráadásul bőven elég lenne csak az egyik miatt szenvedni. Nem akarlak elkeseríteni, de tavaly nyáron jártam ugyanígy mint Te, elmentem a dokihoz és közölte, hogy erre nem fog adni semmit, a patikában vannak vény nélkül kapható gyógyszerek (mondott egy párat, azt mondta válasszam ki, amelyik szimpatikus), abból vegyem meg valamelyiket. Mindezt úgy, hogy nekem már vagy 6 napja tartott a hasmenés (a menzesz mellett, gondolhatod, hogy mennyire voltam jól). Viszont van egy gyógyszer (vény nélküli ez is), amiből kettőt vettem be, másnapra elmúlt a hasmenés. A neve Smecta. Nem túl kellemes, mert valójában egy por, amit vízben kell feloldani és meginni, viszont ez az egyetlen, ami hatott. A Lopedium pl. semmit nem ért. Remélem azóta már elmúlt, és jobban vagy, de ha esetleg legközelebb is előjön a probléma, akkor próbáld ki.
2013. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első pár napban tényleg a mensitől volt de kiderült hogy valami vírust is felszedtem. Próbáltal Lopediumot, egy egész dobozzal szedtem be semmi.. Immódium úgyszintén. Nekem a Furazolidon vált be. Egy szem gyógyszer úgy megfogta a gyomrom hogy két napig nem kellett wcre mennem.
2013. aug. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!