Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat?

Első tamponhasználat?

Figyelt kérdés
Ma jött meg és 2 nap múlva strandolni mennénk szüleimmel. Most szeretnék majd fürdeni egyet így a tampon mellett döntöttem. Egyszer megpróbáltam felhelyezni de nagyon fájt.(minit) Másodjára is megpróbáltam de szintén nem jártam sikerrel. El voltam teljesen lazulva, nemhiszem hogy ez gondot jelentett volna! Szóval jó tanácsokat kérnék:) Mitől fájhat a felhelyezése?:( A hülyeségektől kíméljetek! <3 Köszöntem:)
2013. aug. 1. 22:59
 1/5 anonim válasza:
100%

ha nem nagyon van meg, nehezebb felhelyezni, fájdalmasabb, mert nincs "borítóréteg" a hüvely falán, ami segítené a könnyű felhelyezést. ez lehet a probléma :)

nekem 2.-3. napon van több, és csak olyankor használok, de nem minden alkalommal..

remélem sikerrel jársz :)

2013. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mintha a 20 évvel ezelőtti önmagam írta volna a kérdést! :) Ugyanígy voltam, mint Te, már totál le voltam izzadva, és nem sikerült! Hegyes, teljesen "torpedó" alakúval könnyebb próbálkozni, mint a lekerekítettel. Az is baj lehet, ha nagyon megmosod magad zuhannyal, mert a bemenetnél kimossa a nedvességet, csak finoman szabad mosakodni, és nem felfelé irányított zuhannyal. Nagyon jól el kell lazulni, próbáld ki, hogy úgy csinálsz, mintha pisilnél, vagy mintha "nyomnál". Ne egyenesen próbáld, hanem picit ferdén hátrafelé, lehetőleg guggolva. Ha az elején "átmegy", utána már könnyen csúszik. Ne add fel, nekem egyszer csak sikerült anno, hirtelen felcsúszott, amin úgy meglepődtem, hogy ijedtemben kirántottam az ujjam, és nem ment elég mélyre. Olyan volt, mintha karóba ültem volna! :D Türelem, az kell, hogy egyszer ráérezz, utána majd mindig menni fog.
2013. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm:)
2013. aug. 2. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy akkor azért nem sikerült nekem sem sikerült addig feltenni bárhogy is próbáltam. Gyakori dolog, több osztálytársnőm volt annó aki szintén igy volt van aki meg simán felrakta. Nem vagyunk egyformák.
2013. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az utolsó hozzászóláshoz csatlakozva:

nem tudom, h ez mennyire igaz, mert én akkor próbáltam ki, mikor már nem voltam szűz...

2013. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!