Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat, miért nem...

Tamponhasználat, miért nem megy nekem?

Figyelt kérdés

valamiért nem tudom felrakni magamnak a tampont.szeretnék tanácsokat kérni,hogy mitől lehet,és mit tudok csinálni.

a hülye válaszoktól kíméljetek légyszíves

16/l



2013. jún. 28. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a szűzhártyád miatt.
2013. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudok valamit tenni? nincs barátom.:) és igen,szűz vagyok.:)
2013. jún. 28. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen pózban, hogy szoktad próbálni feltenni?

A dobozban benne van a "használati útmutató", abban leírják, hogy kell. Minit vettél? Először azt próbáld. Ha nem megy, akkor majd pár év múlva talán menni fog. Addig is maradj a betétnél.

2013. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy ahogy lerajzolták.igen,minit.de itt a nyár,megyünk nyaralni,szükségem lenne rá.mit tegyek?:S
2013. jún. 28. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A nővéremnek is gondja volt vele anno. Ő hanyatt fekve fel tudta tenni. Próbáld ki te is. De pl guggolva is könnyebb lehet, mint állva. Én kezdő koromban guggolva tettem fel mindig. vegyél ob silk touch-ost az jobban csúszik. Sok sikert!

Ne hagyd magad eltéríteni a strandolástól. Én is nyaralás miatt használtam először tampont :D

2013. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!