Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemnél találtam valami...

A hüvelyemnél találtam valami kis kinövés szerűséget, úgy néz ki mint egy pattanás, fehér színű. Pattanás vagy szemölcs? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma tusolás közben éreztem valami kiemelkedést, megnéztem tükörben, és valami fehér színű kis "kinövést" találtam (vagy nem is tudom mi a legjobb szó rá). Félek hogy szemölcs lehet. Nem fáj, nem ég, semmi tünet. A tegnap esti fürdésnél még nem volt, vagy csak nem vettem észre.

Nemi életet élek, csak a párommal voltam együtt, pont tegnap este is szeretkeztünk, de neki nincs semmilyen fertőzése, betegsége, szemölcse, legalábbis nem tudunk róla.

Tudom hogy látatlanban így senki nem tudja megmondani, de tanácsokat várok, hátha valakinek volt ilyenje.

Vagy menjek azonnal nőgyógyászhoz? Vagy bőrgyógyászhoz? Azt sem tudom kihez forduljak.

Esetleg ha szemölcs, akkor a patikában nem tudnék kapni valamit ami lefagyassza, vagy amitől elmúlik? Ha orvoshoz megyek ő mit csinál vele, leégeti? Szóval a lényeg, hogy fájdalmas? Félek.



2013. aug. 2. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg pattanás. Nem kell sehova rohanni azonnal, csak mondjuk jövő héten, ha nem múlik el. Ha pattanás, addigra elmúlik.

Amíg nem tudod, mi az, ne kenj rá semmit, patikai szert se.

És ne fantáziálj arról, hogy a doki mit csinál. Nyilván először kapsz rá gyógyszert/ecsetelőt, de lehet, hogy pár nap alatt elmúlik, ha pattanás. Amúgy nődokihoz menj.

2013. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kicsit bepánikoltam, amint látszik... :) Akkor várok még pár napot hogy mi lesz.
2013. aug. 2. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Hétfőig várj, hogy mi lesz. Ha nem múlik, akkor a biztonság kedvéért menj orvoshoz!
2013. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan várj, akár 1 hetet is, nagy valószínűséggel pattanás lesz, ami magától elmúlik.
2013. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is pattanás.

Ezzel nem kell orvoshoz menned, legfeljebb ha nem múlik el 1-2 héten belül.

2013. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok kicsit. :)
2013. aug. 2. 17:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Mostmár fáj ha hozzáérek, akkor ugye csak pattanás lehet? Mert a szemölcs az nem fáj igaz? Bocsi, megint beparáztam.. :)
2013. aug. 2. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Hétfőn mindenképpen menj orvoshoz, hogy megszűnjön a bizonytalanság, hiszen csak a doki tud biztosat mondani ha látja miről van szó!
2013. aug. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Űgy igaz, ahogy mondtad, a szemölcs nem fáj.

Ez pati lesz, ami majd elmúlik. (kifakad).

Nem kell ezért orvoshoz rohannod.

2013. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fokozódik a fájdalom akkor herpeszre lehet gyanakodni. Amikor nekem herpeszem volt, akkor én is úgy láttam h pattanás, aztán elkezdett fájni és terjedni.
2013. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!