Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér? 1 Ft-os nagyságú...

Aranyér? 1 Ft-os nagyságú félgömb (mint 1 nagy pattanás v szemölcs), pici rózsaszínes vérzés (? ), enyhe fájdalom (mintha borotvával megvágtam volna ott). Ez volna az aranyér?

Figyelt kérdés

A dudor a végbélnyílásomnál van, még belül, de majdnem kívül (ha picit széthúzom a hátsóm, már teljes egészében látszik). Fél éve császároztak, előtte évekig végeztem ülőmunkát. Sosem volt ilyesmim. Irritál a tanga.

Tudom, h nem vagytok orvosok, jövő héten elmegyek dokihoz, de tudnátok segíteni? Aranyerem lenne? Ha nem, akkor mi lehet?

Elolvastam egy csomó ilyen kérdést itt, de nem lettem biztosabb benne.


2009. máj. 8. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem aranyér:(
2009. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
bár nem vagyok orvos de amit leirtál nagyon arra fele húz. előző voltam
2009. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Nekem is annak tűnik. Amíg nem tudsz elmenni orvoshoz a gyógyszertárban vegyél rá valamit. Ha szoptatsz, szólj, hogy ennek megfelelő krémet keressenek.


Jobbulást!

2009. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remek. :/ Azt hittem, legalább ez kimarad az életemből!

Jövő héten megnézetem (jujj, de kellemetlen lesz!).

Köszi a válaszokat! :)

2009. máj. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!