Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért folyik a vérem? Részlete...

Miért folyik a vérem? Részletek lent

Figyelt kérdés
Amúgy eléggé érdekes témák vannak itt Gyakori kérdésekben... Na, hol is tartottam? Ja igen; szóval - Mentem ki pipike - aztán épp a WC papír rész jött... és véres lett a papír.Már 12 éve menzeszelek, tudom, hogy olyan szokott lenni nőknek havi egyszer; de még nem telt el annyi idő, hogy eg kelljen jönnie. Megnéztem viszont és a hüvelyemből jött a vér; és nem sebből. Na a pisiben is volt vér és eléggé sok vér ment a wc papírra is. Aztán egyszerre csak elmúlt, kijöttem fürdőből, 15 perc múlva azt éreztem majd bepisilek. Leülök pisilek felállok, 2 perc után újra vissza kellett ülnöm megint pisiltem. Ez alkalommal nem volt vér. Most rendben vagyok, már egy ideje nem kell kimennem. Ebben a dög melegben nem tudom hogy fázhattam volna fel és egyeltalán nem csípett a pisi vagy fájt. Menzesz se lehet. Amúgy ma egész nap jól voltam és ez az egész egyik pillanatról a másikra történt már így délután. Nem iszok alkoholt, nem drogozok, de cigizek, bár szerintem ennek semmi köze ehhez :D És ma ki se mozdultam és tegnap is csak pár órácskára voltam el, és itthon nincs popsifagyasztó hideg. Na-na-na? Mitől volt a vér és a sok pisi? Azonnal válaszoljatok! - hehe ezt nem engedte kitenni a kérdés részben :D
2013. aug. 2. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na-na-na? Mitől volt a vér és a sok pisi? Azonnal válaszoljatok! -

Bunkó egy modorod van EZ FIX.

----- - hehe ezt nem engedte kitenni a kérdés részben :D--------- Most agyvérzést kapok,

Te tényleg ilyen tudatlan vagy ?

2013. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A diagnózis: Te egy hülye,elkényeztetett, újgazdag, ráérős p*csa vagy.
2013. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

mentem ki pipike


szőke vagy vagy csak fogyatékos ?:DD

2013. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
#3: a kettő nem zárja ki egymást.
2013. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki tudna majd válaszolni a kérdésemre, az reagáljon, legyen szíves. Ez tényleg megtörtént velem, tényleg aggódom, és igen, van egy vicces/szemtelen/gusztustalan/visszataszítü modorom. Szóval a rendes válaszokat is várom és előre köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. aug. 2. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
de miért itt érdeklődsz? miért nem mész el orvoshoz? szerinted itt mennyi orvos van? :)
2013. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy múúltkor is rohantam dokihoz - kb 100 órát ültem ott... este jöttem haza... és csak annyit mondtak, hogy húlyaghurut. Gondoltam megkérdezem, hogy szerintetek lehetséges e ez. Lehetséges, hogy ez felfázás. Hátha valakinek volt már hasonló élménye.

Nem akarok fölöslegesen dokihoz menni.

2013. aug. 2. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
hogyha a doki azt mondja, akkor valószínüleg az, mint ahogy már mondtam, kétlem, hogy itt lennének orvosok, ha nem vagy benne biztos, akkor nézz utána a neten, de szerintem ne itt, mert itt tuti nem fogsz választ kapni, vagy ha igen, az is ritkaságban megy
2013. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben. A tanácsot köszönöm! Mindenkinek kellemes, napsütésben gazdag, élményekben dús, békés hétvégét.

Azóta amúgy jobban vagyok és remélem ez így is marad. :)

2013. aug. 3. 07:49
 10/11 anonim ***** válasza:
próbáld még ki az aszalt tőzegáfonyát, még az segíthet nagyon sokat
2013. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!