Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lázas vagyok, fáj a fejem,...

Lázas vagyok, fáj a fejem, folyik az orrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon belázasodtam(39 fokos lázam volt)de ma már a legmagasabb 38 fok volt.Ami furcsa volt hogy amikor 39 fokos lázam volt fájt a derekam nagyon meg a lábam(ilyen még sosem volt,bár lehetséges hogy csak rosszul feküdtem vagy valami). A fejem iszonyatosan fáj..ha veszek be fájdalomcsillapítót egy ideig elmúlik de aztán megint elkezdődik.Az orrom folyik,de nem tudom normálisan kifújni(használok orrsprayt de nem használ).Mit tudnék tenni?? Hétfőre nagyon meg kéne gyógyulnom..

14/L



2013. ápr. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vírus.

A lányom ugyanezzel szenved és ö még csak 5 éves.2 napja 39,7 láza volt hányt egész nap.Mára jobban lett.Teljesen lázmentes,kicsit köhög,fáj füle ha nyel.Remélem ö is gyorsan helyre jön.Igyál sok teát,feküdd ki a betegséget.

2013. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyéb tünet? Köhögés, torokfájás, rekedtség? Nehézlégzés, köpetürítés? Ha van köpet színe, állaga (sárga, zöld)? Taknyod sárga, zöld, vízszerű? Orrfolyás, izom, ízületi fájdalom lehet influenza miatt. Amúgy ha rekedt vagy/és folyik az orrod és vízszerű a takony akkor valszeg vírus...
2013. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sok teát iszom,és pihenek sokat,de azért néha kimegyek a friss levegőre :) amugy a torkom akkor fáj ha nyelek...de amugy nem vagyok valami lázas típus,ezért is ijedtem meg hogy 39 fokos lázam volt..köszönöm amugy a válaszokat!! :D
2013. ápr. 19. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:
hát...ma reggel úgy keltem hogy semmi hangom nem volt..azóta ha sokat beszélek teljesen berekedek,szóval most inkább pihentetem a hangszálaimat.
2013. ápr. 20. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!