Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma miatt nagyon erős a...

Mióma miatt nagyon erős a vérzésem, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Új munkahelyen kezdek ,eddig itthon voltam .. Műteni nem sürgős de elég kellemetlen így még itthon is!
2013. aug. 2. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Te magad sehogy nem tudod.Orvos viszont tud felírni vérzéscsillapítót,v. méhösszehúzót. talán az is segít és nem lesz szükség kaparásra.
2013. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Ergam cseppet használtam illetve javasolták hozzá az Exacyl tablettát / ezt nem szedtem be, akkor még dohányoztam/.

Az Ergam / anyarozs alkaloidea / összehúzza a méh izmot, ezzel szűkíti az ereket. Csökken a vérzés.

Az Exacyl pedig fokozza a vér alvadást.

Nőgyógyász írta fel.Nekem is javasolták a műtétet, de már 7 éve jól elvagyok vele , kb 3 éve nem is vérzek annyira. Volt nekem is 4 elég kemény évem e téren.

Ez mellett időnként csinálok egy 3 hónapos barátcserje kúrát. Sokan a pásztortáska teát is használják a menzesz alatt. Én ezt nem használtam.

2013. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a myoma már vérzészavart okoz akkor el kell sajnos távolítani, mert nem szokott javulni sajnos a dolog :(
2013. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A myoma egyik tünete a bő ,hosszan tartó vérzés,de azért nem szoktak rögtön operálni. Inkább várnak az ilyen műtéttel,addig,amíg nincs más megoldás a vérzés csökkentésére.
2013. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt a műtét, de ugyanolyan durva a vérzés. Azt olvastam, hogy ez összefüggjet az ösztrogén-dominanciával is, az lehet inkább az oka.


Én is agyalok, hogy melóban ezt hogyan oldjam meg. :( Tippem nincs sajnos.

2013. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen megnézetem ezt a hormont és amit kell ,mert én is olvastam ,hogy összefüggés lehet ... nekem másodszorra van miómám és egyben elegem is ebből !
2013. aug. 19. 13:09
 7/9 lasaguilas válasza:
Sziasztok! Nekem 1 hete a miómára a doki az Esmya nevű gyógyszert írta fel.Ezzel csökkenni fog a mióma és a vérzés is nagymértékben csökken.3 hónapig kell szednem,utána uh. lesz.
2013. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen?
2016. okt. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a mioma ?
2016. okt. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!