Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha korán elkezdek melltartót...

Ha korán elkezdek melltartót húzni később lógni fognak a melleim?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,de nem tudom hogy helyes lenne-e melltartót húznom.Néha úgy érzem hogy fiatal vagyok még hozzá,de olykor elbizonytalanodok.
2013. aug. 3. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a melled
2013. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
70 B
2013. aug. 3. 07:35
 3/10 anonim válasza:
en meg nem hallottam ilyet...
2013. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hülyeség. A mellnek van súlya. Ha nem tartja a melltartó és csak van magában, attól ereszkedik... Nem a melltartótól. De ez nagyon függ az adott ember genetikájától is.
2013. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4

Amíg fejlődik a mell addig nem hülyeség h ne hordjon mindig melltartót. A tartóizomzatnak is ki alkalmazkodnia kell, de ha melltartót hord éjjel-nappal akkor ez nem történik meg.

Kérdező

Hordhatsz ha akarsz, de ne folyamatosan. Pl ha mész valahova akkor igen, de ha csak otthon vagy akkor ne.

2013. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, a kutatási eredmányek azt mondják.

Amikor nekem nőtt meg a cicim, akkor nem volt divat a melltartó, csak öregnénik hordták. Azóta divatba jött, de én sosem hordtam. PRóbálj fel néhányat, és meglátod, kényelmes-e vagy kényelmetlen. Nekem nagyon kényelmetlen.:)

2013. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ :)
2013. aug. 3. 08:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Hova akarod húzni?
2013. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem fognak lelógni. de ha nem akarsz még hordani melltartót, vagy nem vagy biztos benne, akkor ne hordj. a melltartó nem kötelező.
2013. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ide válaszolok annak, aki privátban kérdezett a cicimről.:)

33 éves koromban egy hét alatt nagyon meglágyultak és meg is nőttek, és azóta külön mozognak tőlem, pl. hullámoznak, ha gyaloglok, azt nehéz volt megszokni. De sem addig, sem azóta nem volt fokozatos változás. Előtte kemény volt, mint a barack, és fölfele állt, és fixen a helyén volt. B-s, C-s, max. D-s a mérete.

2013. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!