Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha szilikonpántos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha szilikonpántos melltartót veszek fel?

Figyelt kérdés
elszakadt a pánt nélkülim és még az se lett volna jó hozzá mert kivágott és vékony pántú ezért gondoltam felveszek egy szilikon pántosat melltartó nélkül nem merném felvenni.Vagy merjem ha kis mellem van ?a felső egyébként elég merész
2013. júl. 8. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz
2013. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

csak ha fiú vagy, akkor gáz! :)

amúgy nem, de inkább dobj egy képet róla!

2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sokat ront a látványon egy szilikon pánt. Én sem vagyok híve a melltartó nélküliségnek, de a szilikon péntnál még az is jobb szerintem. Nem lehet módosítani az öltözéken, és más felsőt felvenni?
2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor vállajam be melltartó nélkül? hát ha más városba laknék ahol nem ismernek és nem valószínű,hogy ismerőssel össze futok oké lenne de így kellemetlenül érezném melltartó nélkül,ezt a felsőt akarom felvenni sajnos minden ruhám vagy mosás alatt van vagy szárad.
2013. júl. 8. 12:48
 5/11 Pj0tr ***** válasza:
75%

Alapból szerintem használj melltartót.

Egy kivágott ruha esetén hatványozottan.

Ha nem zsákvászon az anyaga, hanem valami vékony, finom anyag akkor még kevésbé ajánlott.

Mivel akarod meghódítani? Az álló bimbóiddal, vagy magaddal?

A kérdés, szerintem inkább az lenne, hogy : "Nagyon gáz ha szilikonpántos melltartót veszek fel vagy válasszak másik ruhát?".

Az, hogy kinek mennyire nem tetszik/tetszik a szilikonos pánt egyéni ízlés...

2013. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amélia:) ***** válasza:
56%
nem gáz
2013. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a szilikonpánt tök jó. Nem értem, miért lenne gáz. Akinek nem tetszik, az ne nézegesse! :)
2013. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
NAGYON gáz...a legtöbb divatoldal/divatújság ír erről!!! Visszataszító egy látvány...szerintem inkább vállald be melltartó nélkül hogyha olyan helyre mész ahol nem ugrálsz!! Vagy vegyél fel hozzá lecsatolható pántú melltartót vagy toppot!!
2013. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szóval szerinted azért gáz, mert divatmagazinok azt írják? pár év múlva az fogják írni, hogy a ruhán átlátszó mellbimbó a ciki ;)
2013. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem, dehogy nagyon félre értessz...a divatmagazinok csak megerősítenek engem ebben.
2013. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!