Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első csók? Hol zajlott és mikor? Meséljetek!

Figyelt kérdés
:)
2013. aug. 3. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem éppen,pár napja volt.Olyan volt,mint egy tündérmese,mivel a srác nagyon helyes és álmomban sem gondoltam,hogy pont én tetszek neki.Na de,úgy volt,hogy strandon voltam a barátnőmmel és fürdés után még bent a strandon a sétáltunk ( én,barátnőm és a fiú)és egyszer csak megálltunk,én pont a barátnőmnek nagyban beszéltem és hirtelen megcsókólt.Ja és nagyon jó volt,de utána tele volt pillangókkal a hasam. :) 14/l
2013. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az enyém 1 hónapja volt, egy rendezvényen voltam oszttársamék településén. Este volt egy kis buli is ott, sokan voltak ott a sulinkból is. és láttam, hogy az egyik fölöttem levő srác néz. Odajött hozzám, táncoltunk. Ivott, de a világáról tudott még. :D a buli egy pavilonban volt, onna kimentünk, beszélgettünk. Annyit mondok, hogy maga a személysége tetszett, sokat beszéltünk, külsőre nem annyira. Egyszer csak közeledett, de én nem engedtem. Utána arrébb mentünk, htha nem látnak, mert az emberek mászkáltak amarra. Jól van, legyünk túl rajta. Szája a számon, elhúződok. Utána pár nyelves csók féle, végül elhúzódás nélkül meg volt az első csókom. :D Követte pár, utána másnap találkoztam vele, de még mindig szidtam magam, hogy belementem, mivel mugymond első bulim volt, még táncoltak is velem, és csókolóztam is szinte egy idegennel, de ismerem úgy ahogy. Azóta se beszéltünk. :D Mindenestre egész jó volt, nyálas és fura.

15/L

ui: Bocsi, hogy elnyúlt ilyen hosszúra.

2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az kimaradt, hogy józan voltam, és barátnőm látott minket messziről.

előző voltam. :)

2013. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!