Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve udvarolok, ma megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve udvarolok, ma megvolt az első csók, de? .

Figyelt kérdés
...miután megvolt az első csók éreztem rajta, hogy nincs minden rendben. Soha senkire nem vártam ennyit, benne van valami, ami miatt várnom kellett rá. Miután rákérdeztem, hogy mi a baj, azt válaszolta, hogy "Nem tudom, nem bírok benned annyira, hogy beléd szeressek." Ez volt 6 órája, azóta veszekszünk, hogy miért csinálja ezt. Szóval a kérdésem, hogy adjak neki időt, vagy már veszve van?

2013. aug. 2. 21:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
17/L, 17/F
2013. aug. 2. 21:24
 2/20 anonim ***** válasza:
inkább hagyd
2013. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
erre keresztet vethetsz
2013. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Elpocsékolt idő volt az a félév, ebből semmi sem lesz már.
2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jó hülye csajt fogtál ki, hagynod kellett volna a fenébe.
2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem hülye.. Megmondom őszintén, szeretem.
2013. aug. 2. 21:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szar? Lány vagyok, én sem a könnyebb eset, de ez nekem is sok. Fél éve udvarolsz és nem bízik benned? Fél évvel az ész is meggyőzhető, ha esetleg félne a szívére hallgatni. Szerintem hagyd egy kicsit, hátha hiányolni kezd. Ha nem váltasz ki belőle semmit, akkor veszett.
2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Márpedig igenis hülye. Szeretheted, de attól még az. Fél évig kelleti úgymond magát, aztán benyög egy ilyet? Úgy zavarnám el hogy nem akarna többé visszajönni.
2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem értem.. volt már pár barátnőm, de, akire ennyit vártam vna, senki.. mondtam neki, ha hiányol, akkor majd keres
2013. aug. 2. 21:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Nabazz... ilyet még én se csinálok.

22L

2013. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!