Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítene valaki? nemtudom mi...

Segítene valaki? nemtudom mi lehet ez. és félek hogy valami komoly. Légyszi

Figyelt kérdés
az eggyik kisajkammal érzek kicsi csomókat..talán 3 darabot nemtudom... de nemtudom milehet ez...ötlet?
2013. aug. 3. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez sok minden lehet. Lehetséges csak valami "mirigyeltömődés" lehet....olyasmi, mint egy pattanás...

De lehet gyulladás is... Ezt nőgyógyásznak kell megmutatnod, ha nem tűnnek el...próbálj ki valami gyógynövényes ülőfürdőt, pl. kamilla vagy ilyesmi. De ha nem javul, akkor mindenképp menj el orvoshoz!

Remélem semmi komoly! (:

2013. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem lehet semmit mondani, ezért jó lenne ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak ő mondhat!
2013. aug. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Pattanásféle lesz ez!

Mennyi idős vagy?

Fáj? Mióta vannak?

2013. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Ne izgulj, tényleg pattanások lesznek.

mióta vetted észre?

2013. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Ne izgulj emiatt, ez ártalmatlan mirigyeltömődés lehet, ahogy már valaki itt írta.

Majd elmúlik.

2013. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak pár napja vettem észre. 17 éves vagyok . de nemrég vettem észre hogy csak 1 van. de ezt kivülről nemlátni csak érezni lehet... de remélem majd eltünik...
2013. aug. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!