Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Viszket, ég a hüvelyb...

S. O. S. Viszket, ég a hüvelybemenetem ezért reggel felnyomtam magamnak egy Klion-D hüvelytablettát, estétől használhatom a Canesten 200mg hüvelytablettát?

Figyelt kérdés

Orvosnál nem jártam a hétvége miatt, meg különben is nőgyógyászatra nálunk két hónap az előjegyzés...

Lesz bajom, ha magamat kúrálom a fent említett módon, illetve lesz bajom, ha így "keverem" a tablettákat? (A Klion-D -ből 1 volt, utána találtam a Canestent)

21 éves vagyok


2013. aug. 4. 11:42
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve tud valaki valamit, amivel gyorsan enyhíthetem a viszkető érzést?
2013. aug. 4. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Canesten Kombi Uno nagyon jó és egy nap alatt kikezeli, ha gombás fertőzésed van. Ha utána is lesznek tüneteid, akkor muszáj orvoshoz menni.
2013. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Gyógyszertár már zárva van, addig akkor el se kezdjem ezt a másik Canestent, hanem inkább hétfőn váltsam ki, amit írtál? Mit gondolsz?

2013. aug. 4. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, ha este Canestent használsz. Valószínűleg jobban is leszel.
2013. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jéggel enyhítheted a viszketést
2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Canesten 2-3 nap alatt megszünteti.
2013. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

(Mondjuk holnap munka alatt érdekes lenne jeget tömködni a bugyimba, de azért köszi a tippet :D)

2013. aug. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!