Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten kombi-nak is ki...

A Canesten kombi-nak is ki kell folynia reggel?

Figyelt kérdés

Tegnap este felhelyeztem egy Canesten kombi hüvelytablettát, ugyan nem aplikátorral, hanem ujjal. (Párom igen csúnyán nézett az aplikátorra és közölte, hogy ezt mégse!)

Viszont ma reggel nem folyt ki, hanem még mindig bennem van, és nem is olvadt szét teljesen. Ez mitől lehet és természetes egyáltalán? Kicsit aggódom :S


2009. szept. 3. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem folyt ki reggel, akkor megteszi napközben. A test melegétől biztosan szétolvad. Érdemeseb lett volna aplikátorral, avval ugye mélyebben lehet felhelyezni, mint ujjal.
2009. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ki fog folyni.
2009. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy mélyebben fel lehet vele helyezni, de valami miatt párom igen csúnyán nézett rá, és közölte, hogy ezzel nem igazán szeretné ha "játszanék"...
2009. szept. 3. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:

jajj, ugyan már, valószínűleg nem az élezet kedvéért csinálod, hanem azért, mert valami problémád van, szóval ez az ő érdeke is, ha aplikátorral kell, hát avval, nem véletlenül találták ki.Viszint ha attól fél, hogy megsérted magad, nem fogod nyugi :)Az én párom is kicsit elszörnyülködött a dolgon, dehát ezt muszály.Vért is nem véletlenül vesznek fecskendővel :)

Fééérfiak..XDXD

2009. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És még valami, ki fog folyni.ha nem megy elég mélyre akkor darabokban, vagy egyben jön ki, ez az én tapasztalatom :)

előző

2009. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól tart, hogy felsértem magam vele, mert szerinte nem biztonságos, de majd leterelem róla. Köszike
2009. szept. 3. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgyis érzed majd ha fáj,akkor biztos nem jól csinálod, szerintem ne aggódj, hogy megsérülsz :)

előző

2009. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!