Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat a megszokottnál...

Mi okozhat a megszokottnál gyengébb menstruációs vérzést?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat a részletességért:

27 éves vagyok, 1 éve nem védekezünk a párommal. Csináltam egy tesztet a vérzés első napján, de semmi. A menstruációm általában 6 napig tart, az első nap enyhe, aztán van 2 elég erős nap, amikor szinte "ömlik" és sokszor "csomós". Utána fokozatosan enyhül, és a 6. napon megint nagyon enyhe. Most viszont első nap alig volt, második nap is sokszor csak a wc papíron volt látható, és most a harmadik napon is csak nagyon minimáisan erősödött. Általában vannak enyhébb-erősebb görcseim, előző hónapban 3 napig fetrengtem kínomban. Most egyáltalán semmi.

Normális ez?



2013. aug. 4. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől volt, de nem lehetséges, hogy hamarabb jött meg? Vagy teljesen rendszeres? Mert nekem akkor szokott így lenni, ha pár nappal korábban jön, bár én fiatalabb vagyok, nálam még akadnak "zavarok".
2013. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
28-38 nap között szokott megjönni, a dokim szerint ez még "belefér". Most 35 napra jött meg.
2013. aug. 4. 12:46
 3/3 A kérdező kommentje:
8. napon tartok, továbbra is elég kevés...
2013. aug. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!