Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszokottnál gyengébb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszokottnál gyengébb vérzéssel is kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
százszor volt ilyen kérdés már, és a válasz mindig : NEM, NEM
2011. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Hetyegni tudsz, de annyi eszed nincs, hogy egy tesztet vegyél.

Képzeld, vannak, akik a terhesség 4. sőt 7. hónapjában is menstruálnak.

2011. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet h szexelés helyett biológia órákra kellene bejárni vagy utánna olvasni a dolgoknak.:)
2011. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%
Nem zárható ki a terhesség.Nekem 8 hónapos korig megvolt a vérzésem , igaz amolyan sötétbarna pecsételős.Az eddigi hozzászólóknak üzenem ..nem kell kioktatni senkit mit miért tesz vagy tett és hogy mivel kellene kezdenie.Itt azért fordulunk a többséghez kérdéseinkkel , hogy esetleg a mi tapasztalatainkkal segítsünk másokat.
2011. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


(Egyébként csatlakozom 20:10 véleményéhez: kívülállónak is rossz olvasni néhány hozzászóló csípős megjegyzését, talán több megértéssel kellene lennünk egymás iránt...)

2011. jún. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mondjuk már írták előttem, de nem. Ha az esedékes menstruáció környékén a beágyazódott embrió körül még nem teljesen zárult össze a nyálkahártya, a pont ekörüli időpontban megkezdődő nagyobb vérellátás okozhat kis vérzést (amit az időpont miatt gyakran hisznek menstruációnak)
2011. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A válasz sajnos nem. Én is a terhességem alatt legalább három hónapig menstruáltam, igaz a szokottnál sokkal enyhébb lefolyású volt. Ha ezalatt az idő alatt esetleg a menzesztől függetlenül végig mellfeszülést is érzel, az is lehet esetleg a terhesség egy jele, de ha biztos akarsz lenni a dolgodban mindenképpen azt javaslom keress fel egy nőgyógyászt. Ártani nem árt és akkor megnyugszol. A biztos mindig jobb a bizonytalannál.
2011. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Úristen de sok a tudatlan ember. Ha testi kapcsolatra van eszed akkor tudhatnád h a vérzés terhesség esetén elmarad ( normális esetben) de a teszt! nem jut eszedbe?
2011. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

16:52

Mit mososd a szád? Ha nem tudsz segiteni ne irj!!! Végezd a dolgod ,ne oktass ki másokat. Igazi győkér vagy.

2011. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja és a válaszom:nem. Én is beteg voltam első 2 honapban,azt hittem nem vagyok terhes. De az voltam.
2011. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!