Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen előjelek vannak a...

Milyen előjelek vannak a menstruacio előtt?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön mit szoktatok tapasztalni? Már egy éve megvan és nem ált be teljesen, 25-30-33 napos szokott lenni inkább előbb szokott megjönni mint 28nap (ahoz viszonyítok) mindegy is én eddig nem figyeltem meg hogy közvetlenül mielőtt megjönne mi "figyelmeztet" rá úgyhogy azt szeretném megtudni hogy másoknál mi van
2013. aug. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem fáj előtte 6-7 napig.És közvetlenül mielőtt megjön nagyon fáj a hasam.De ez utána elmúlik.
2013. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam változó. volt, hogy pattanásos lettem, volt amikor pár nappal előtte barnázgattam, de többnyire semmi érdemleges nem történik előtte.
2013. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már ciklus közepétől fájnak a cicijeim. A hasam aznap szokott csak elkezdeni fájni, de általában előbb mint ahogy vérezni kezdenék. Egyéb jele nincs nekem, nem tudom én sem napra pontosan, hogy mikor számítsak rá.
2013. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem melleim fájnak :/ sztem ez személyfüggő. A soványak általában görcsölnek.
2013. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!