Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindig óvszerrel védekezünk...

Ha mindig óvszerrel védekezünk, akk lehet terhes a barátnőm? Még nem jött meg neki, de vannak előjelek 1 ideje.

Figyelt kérdés
Szóval lehet úgy terhes a barátnőm, ha jó minőségű óvszerrel védekeztünk MINDIG és most 18-20. a körül kellett volna megjönnie.Folyamatosan vannak előjelek.Pecsételő vérzés, mint szinte mindig, hasfájás, hangulatváltozások, puffadás.Kb ez a 34. nap a legutóbbi kezdete óta.Lehetséges, h terhes? mi okozhatja a késést? mitől késhet?
2011. nov. 22. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát sok oka lehet

- Felfázott

- Annyira fél, hogy terhes lesz, hogy tüneteket produkál.

- Fertőzés

- Vagy csak egyszerűen késik

Mindig megszoktátok nézni, hogy nincs-e kilukadva a gumi?Tudod levegőt kell belefújni..

Sosem hatolsz be gumi nélkül, még egy kicsit sem?

Biztonság kedvéért vegyetek egy tesztet.

2011. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teszteljetek! Nem akarok ijesztgetni, uncsitesómnak gumi mellett/ellenére fogant a 3. babája...

Ha van baba, azt már kimutatná! Egyébként meg lehet betegség, stressz, vagy akár csak az időváltozást...

2011. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) most nyugodtabb vok


-Annyira fél, hogy terhes lesz, hogy tüneteket produkál-


ezt hogy kell érteni?

2011. nov. 22. 22:42
 4/11 A kérdező kommentje:
nincs felfázva, már volt ilyen, akk tudtuk, h az az.Soha 1 kicsit sem gumi nélkül...olyen nincs...Mikor felhúzom, akk látszik, h nem lyukas, és néha, ha fura érzésem van, közben is megszoktam nézni, h nem-e lyukadt ki.már kb 1 hete idegesítem szegényt, h minden órában kitérek erre a témára...lehet, h idegeskedik és ezért is.
2011. nov. 22. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy baj van!

De ha ennyire parázós vagy, akkor vegyetek pharmatex kúpot is.Azt a barátnődnek kell felrakni, és az öli a spermákat, és akkor kettős a védelem.Vagy esetleg fogamzásgátlót kezdhetne szedni..

2011. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tünet produkálást pedig úgy kell érteni, hogy terhességi tünetei vannak.Mint pl a vérzés kimaradás, és társai.
2011. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
minden hónapban eljátszom vele, pedig nem vagyunk gyerekek.De valahogy mindig bennem van a félelem, h mi van, ha becsúszott vmi.mondja, h ő érzi, tudja, h meg fog jönni, de még mindig aggódok...nem tudom, h miért.akk csak én reagálom túl, azt mondod?
2011. nov. 22. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár egyetlen védekezési forma sem 100%, azért ennyire nem kell aggódnod, minden hónapban. Ezzel őt is stresszeled. Eleinte az én párom is ezt tette, és egymás után több hónapban is késett nekem is. Nem volt semmi oka, csak a stressz. Nyugodj meg, legalábbis neki ne mondogasd folyton! És meg fog jönni! Egy baba amúgy sem a világ vége ám, főleg ha szereted a lányt és nem vagytok gyerekek! :)
2011. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon túlreagálod!Én már lehet leordítottam volna a fejedet! :) Tényleg nem a világ vége a baba, de egyértelmű, hogy védekezel szinte kézzel lábbal, ezért nem is értem, hogy miért félsz ennyire!Egyébként sem jön össze mindig elsőre a gyerek!Én pl utálom a gumit, meg tudom számolni 1 kezemen hányszor volt olyan pasim aki használt.Mindig megszakítással védekeztünk, és soha nem lettem terhes így.Mostani párommal pedig majdnem fél évembe került mire teherbe estem, pedig akkor már 1 csepp sem ment mellé!

Túl aggódód!

2011. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek!Köszönöm, h megnyugtattatok.Most már vannak 1re nyilvánvalóbb jelek, meg ő is mondja, h érzi, h meg fog jönni, stb.Nagyon türelmes.Tényleg nem a világ vége a baba, meg szeretjük is egymást, együtt is akarunk maradni...csak most még korai lenne.Ő is tanul, még én sem fektettem le semmi alapot...és ezért...de tényleg túlaggódom.Mondta, h szokott késni neki...kb 30-31 napra szokott megjönni neki...mármint 18-20.a körül...ma 23 van és érez jeleket...nem tudom, h mit aggódok...most már megnyugodtam.Köszönöm.
2011. nov. 23. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!