Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » YADINE-t csak recepttel tudok...

YADINE-t csak recepttel tudok venni Budapesten? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Yadine-t szedek már 5 éve,de Budapestre költöztem,jelenleg nincsen itt állandó lakcímem,sem háziorvosom. Figyelmetlen voltam,nem vettem észre hogy elfogyott a tabletta. Munka miatt nem tudok hazautazni receptért,recept nélkül nem adják ki. Be tudok csak úgy menni feliratni valahol egy receptet? Ismerősöm azt mondta,hogy vizsgalatok nelkul nem irnak fel receptet. Sürgős lenne,bármilyen tanacsot megköszönök

2013. aug. 5. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, bementem a körzeti dokihoz, elmondtam neki ezt. Beírt gépbe, kiadta a receptet.
2013. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok itt bejelentve,akkor körzeti orvosom sincs. Vagy ez nemgond? Koszi a valaszt!
2013. aug. 5. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se vagyok bejelentve, orvos függő, de egy fogamzásgátlóból nem szoktak problémát csinálni. Inkább a beutalós dolgok miatt szoktak pattogni, hogy nem vagyok bejelentve.
2013. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én ma probaltam kiiratni gyógyszert,de azt mondta nekem a nővérke,hogy lakcím kártya nélkül még fogadni sem tudnak,mert épp most szigorították. Szóval amíg be nem jelebtem magam,addig még egy receptet sem képesek adni.
2013. aug. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!