Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit kellett volna...

Szerintetek mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

A mosdóba mentem cserélni és hallottam hogy a mellettem lévő sír. (az egyik 4.-es lány volt)Megkérdeztem hogy mi a gond. Nem lett idejében felvilagositva és azt hitte hogy valami komoly betegsége van. Adtam neki egy betétet és megnyugtattam de még mindig nem hitt nekem így megkerestük az osztályfőnökömet aki a biosz tanár hogy elmagyarázza neki. Szerintetek? Ti mit tettetek volna??

Kérlek segitsetek mert az összes barátnőm hülyének tart csak mem tudom hogy miért.



2013. aug. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rendes voltál, és helyesen jártál el. A barátnőid meg éretlenek.

Szegény kislány! Képzelem, hogy megijedhetett... És ez szerintem felelőtlenség egy szülőtől manapság.

2013. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindent jól csináltál. A barátnőid hülyék. Nem értem hogy miért nincs rendes felvilágosítás az iskolában....
2013. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szia.nem értem miért nézek hülyének a barátnőid...teljesen jól cselekedtél :) én is így tettem volna a helyedben. :)
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző nap volt felvilágosítás a suliba de csqk a felső tagozatnak
2013. aug. 5. 20:06
 5/5 Bino válasza:
Szerintem nagyon kedves volt tőled :)
2013. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!