Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy letöltött sims 3am...

Andy98 kérdése:

Van egy letöltött sims 3am nem is volt vele baj, nagyon jól futott kiegészítőkkel. De most felakartam tenni egy újat az évszakokat de nem müködött a játék összeomlott és újra kellett tennem. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Ha másik kiegészítőt teszek fel ugyanez a helyzet, és még kettővel megprobáltam de nemjó, mindig tökremegy a játék most teszem fel negyedszerre. Annyit ir ki a gép hogy a sims 3 müködse váratlanul leállt. Nem a crackel van baj, régebben is így crackeltem és futottak is a kiegészítők. A sims alapjáték razoros, frissitve van, crackelve eddig müködött. Mi lehet a probléma? A Seasont, a Supernaturalt, a University-t és még valami szabadtéri kalandok cuucot akartam feltenni de egyik sem jó. Volt egy alkalom hogy feltettem mind a négyet miután újraraktam a simset és akkor elindult de akkor azt irta ki h lemezhitelesitési probléma ami tudo crack hiba, de az inditópanelen a sims university volt vagyis szerintem nem a kiegészítőkkel van baj. Utána megint újraraktam fellraktam a seasont mert az még egy fél éve rajta volt a simsen, tudtam hogy müködik, de most mégse :S.

2013. júl. 7. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne a Razor verziót töltsd le hanem inkább az FLT-t. Azokkal sosincs gond.
2013. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!