Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 60 éves vagyok, tegnap mellrák...

Agnetha kérdése:

60 éves vagyok, tegnap mellrákkal diagnosztizáltak, megműtenek hamarosan. Műtét után milyen kezelések várhatók, kemo, egyéb, mennyi az esély a teljes gyógyulásra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom!!!!


Gondolom az orvosod mindenröl tájékoztetott,és feltehetted a kérdéseidet.....

Mi itt többet nem tudunk mondani.

Kemo az mindenképpen lesz a mütét után.Az,hogy teljesen meggyógyulsz??Azt nem lehet megmondani.

2013. aug. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod.Üdv: Agnetha
2013. aug. 6. 07:00
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Agnetha! Minden(a kezelések és a gyógyulás is)attól függ,milyen stádiumban van. Ha in situ(azaz csak helyben,az emlő szöveteit érinti)jók az esélyek a gyógyulásra.

Nem véletlenül mondják,h ma már az időben felfedezett emlőrák gyógyítható.

Kemoterápiára járnod kell majd,de ennek"erőssége" is a stádiumtól függ. Van amelyik kezelés megkínozza az embert,de olyan is,amiket jól szoktak"viselni".

Reméljük nálad is a jobb esetről van szó!

Sok sikert!

2013. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Remény mindig van!

Ajánlom: A rúzs színe cimű filmet, nézd meg, és minden kérdésedre választ kapsz.

Életigenlő film a mellrákról. Egy nőröl, aki bátorsággal és humorral veszi ezt a kihívást. Élénkvörös rúzsával, amely pozitív hozzáállásának nagyerejű jelképévé válik.

Nagyon sokszor megnéztem.

Minden szava igaz. (igaz történet alapján)

Kivéve azt nem értettem, miért cuccolt párnával a wc mellé, mikor én rugalmasan egy vödröt készítettem az ágyam mellé, hányás esetére.

Azóta a vödörben petúniák nyílnak. Tavaly muskátlik..

Fél évig lakott mellettem, nem lehetett kidobni. :)

2013. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen stádiumú rákról van szó, viszont nagymamámnál is diagnosztizálták 3 éve, volt műtét, kemo, sugár és most teljesen jól van. A teljes gyógyulás persze nem ilyen egyszerű, nyilván évekbe telik még, amíg ki lehet jelenteni, hogy minden rendben, de jelen állapotban ugyanolyan, mint régen. Sok sikert és kitartást kívánok Neked!
2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek bátorító, együtt érző kedves válaszotokat,nagyon meghatódtam, hogy mennyi rendes ember létezik(mégis).

Erőt kaptam Tőletek, mindannyiótoknak nagyon jó egészséget minden szépet és jót kívánok sok szeretettel: Agnetha

2013. aug. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!