Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki tampont használ és...

Ha valaki tampont használ és szokott masztizni akkor nemfog neki fájni az első sex? Vagy ez nemjelent semmit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tampont használsz, az segíthet. kis mértékben tágít.
2009. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy tágít, azért az túlzás, mivel a pénisz jóval vastagabb mint egy tampon, mindenesetre annyit talán segít, hogy nem lesz annyira ismeretlen, furcsa az érzés, hogy valami megy befele a hüvelyedbe.

Én mielőtt elveszítettem a szüzességemet, már régebbóta használtam tampont, mégis iszonyat nehezen ment, mert iszonyat szűk voltam alapból, fájt is, amíg be nem ment, meg eléggé véreztem is(pedig elég nedves voltam, tágítgattuk is a hüvelyemet előtte ujjal, stb., és mégis).

Van akinek meg már elsőre egész könnyen megy, mindenféle "komplikációk" nélkül. Ez egyénfüggő, hogy kinek milyen szűk vagy tág, rugalmas vagy rugalmatlan a hüvelye, nem a tamponon múlik a dolog.

19/L

2009. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
egy fallosz jóval vastagabb, mint egy tampon. de az első szextől nem kell parázni, én még nem hallottam olyan, hogy valakinek úgy igazán fájt volna. az inkább a szülés.
2009. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
na nemmondjátok h a pénisz vastagabb mint egy tampon....jééé...énsem azért írtam, merthogy szerintem ugyanolyan vastag. hanem azért, mert vmilyen szinten tágít, azaz nemleszel miliméteresen szűk, és jobban beis járatódik a tampontól.
2009. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használtam tampont, nekem mégis nagyon fájt. Nem kicsit kellemetlen meg furcsa érzés volt, hanem fájt mint a veszedelem.
2009. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor béna volt a pasi :D
2009. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt béna, egyszerűen a tampon ellenére is teljesen ép volt a hártya és nagyon szűk voltam.
2009. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Külön kell nézni a hüvely és a szűzhártya kérdését.A hüvely nagyn tágulékony, de ha stresszel v.ki,akkor nem (pl.Vaginozis, amikor összeszorul)Ez nem függ a tamponhasználattól, de az önkielégítés során jobban rá lehet tanulni az akaratlagos szabályozásra.A szűzhártya különböző alakú, vastagságú és rugalmasságú lehet, így ez is inkább alkati.Akkor fáj kevésbé, ha nagyon szerelmes vagy és nagyon akarod már, ha eléggé nedves vagy és érzelmileg is ráhangolódtál.
2009. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!