Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitene rajtam vagy ne...

Segitene rajtam vagy ne vegyek? NAGYON Fontos bövebben lent kérlek adjatok tanácsokat h mit csináljak

Figyelt kérdés

szoval fogyokurázok és 8honapja életmodot váltotam(sok mindent nem eszek amit mindennap ettem pl hus...)

és miota ezt csinálom 3honapokra elmaradt a havim aztán megjött de most megint 2honapja nincs..(orvosnál voltam azt mondta várjak...) szoval az a-zig vitamin segitene (mert lehet hogy vitamin hiány miatt vagy nemom:S ja meg a hasam:S szörös és ugye a vitamintol nem lenne még jobban az vagy esetleg nem nönse sehol kelemetlen szörzet igaz? (mert biovanet meg hair cliniket is akartam venni hajamra de féltem töle ez miatt) kérlek seigtsetek


2009. okt. 26. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem is várjál, mert és mindenhol azt olvastam hogy normális ha fogyókúrázol és elmarad a menzesed.
2009. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A komplex multivitamintól nem lesz fokozott szőrnövekedésed. Gyanítom, hogy nem táplálkozol megfelelően, írd fel, mit eszel és mutasd meg az orvosnak vagy ha van rá pénzed, dietetikussal alakítsd ki az étrendedet, hogy ne szenvedj semmiben hiányt. Addig is ide is beírhatod a napi étrendedet és majd véleményezzük.
2009. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

reggelim majdnem mindig vitalisos müzli dios vagy epres jo sok:D fél liter tejel majdnem, aztán 13fele eszek valami kekszet vagy mogyorot(nem sokat) és 15-16 fele(ha nem tornázok az nep 2naponta szoktam akkor keveset eszek)általába folyékony tejbegrizt, ha sokat akkor 1tojás 10dg csireke vagy pulyka mell sonka, és mindennap 1-2 alma este 6kor,de 1héten egyszer vagy 2hetente eszek joghurtos cézár vagy görög salátát(régen egyévbe egyszer ettem almát és mindennap hust ettem husal(most már nem nagoyn eszek sertést) és mindennap 2alma na ennyi

szoval röviden tejtermékek,kekszek,saláták,csirke,gyümölcs

2009. okt. 26. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy viszonylag változatos, de kevés. Nem tudom, hány centi/kiló vagy, éves gondolom, 15-17, ezt is majd megírod, de ha nem vagy elhízva, akkor ez egy fejlődő szervezetnek nem elég. A reggeli elég kalóriát tartalmaz, teljes őrlésű szénhidrát tejjel, az jó. Változatosságnak azonban lehetne valami olyan, amihez zöldséget lehet enni, pl teljes őrlésű kenyér,tojás, sovány sajt paprikával, paradicsommal. De amit ebéd gyanánt eszel, az szinte semmi. 10 dkg sonka és egy tojás minden nélkül, az kevés, ráadásul nem is főtt étel. Egyél meleg ételt, csirkét, pulykát, halat (a hús B12 és vasforrás) változatos zöldségköretekkel, a zöldség nem hízlal, viszont létfontosságú vitaminokat és rostokat tartalmaz. Két alma gyümölcsként nem elég, másféle gyümölcsökre is szükség van, hiszen mindegyikben más vitamin és ásványi anyag dominál. Napi 50-60 dkg zöldség-gyümölcsre van szükséged, nyersen-főzve vegyesen, te is megfőzheted magadnak, keress recepteket az interneten, pl mindmegette.hu. Savanyűkáposzta, karfiol, brokkoli, zöldbab, fejtettbab, ha nem mész vendégségbe, padlizsán, cukkini stb, változatos formákban. Nem hízlal, de szükséged van rá. A menstruáció tiniknél gyakran azért marad el, mert a szervezetük hiányállapotban van és akkor nem alkalmas a reprodukcióra, tehát a szervezet intézkedik, hogy ne essen teherbe.
2009. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

19éves vagy 151cm és 47-48-49kg körül mozgok de reggelente 47-48

És ha nem szeretem azokat a zöldésgeket amiket irtál(nem mind) meg én 8honapja eszek csak igy(hogy zöldség gyümölcs) eddigi 19évem alatt tényleg csak édeséget meg rendes kaját ettem de fözelékeket soha meg gyümölcsöt és zöldségeket se.ugyhogy szerintem valami más baj lehet vagy nemtudom lehet hogy a husnak a viatminja kéne az vas ha jol tudom,a kenyeret is elhagytam de abban nincs vitamin szerintem az nem lehet gond. nem tudom:S

2009. okt. 26. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogyókúrázz, annyira nem vagy elhízva, hogy muszáj legyen, az egészséged fontosabb, mint a manökenalakod. Ne egyél zsíros dolgokat, édességet, kevés legyen a tészta, kenyér, de táplálkozzál rendesen, hússal, zöldséggel. A borsót, sárgarépát, lencsét kihagytam, pedig azok is finomak. Ha normál táplálkozás mellett se jön meg rendszeresen, menj vissza az orvoshoz, mert meg kell találni az okát.
2009. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké és köszi
2009. okt. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!