Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elkezded kezelni a hüvelygo...

Ha elkezded kezelni a hüvelygombát canestennel mikor vehető észre a változás? És mennyiben nagy az a változás? Mennyi idő alatt lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

A kezelés befejeztével már biztosan el kell, hogy múljon a fertőzés, ezáltal a tünetek. De 1-2 nap után is már kell érezni enyhülést.

Csak tudod nagyon sokan nem tudják, hogy a Caneseten csak bizonyos gombás fertőzésre van, nem az összes gombára és a gombán kívül is még van számos kórokozó, ami fertőzést tud okozni és azok egyikére sem jó a Canesten. És olyankor nem is lesz jobban az ember.

Csak, hát ez a könnyű, hogy vegyél Canestent a patikába, minthogy elmenne az illető az orvoshoz, ahol pontosan megmondják, hogy mi a baja és célzottan tudják kezelni!

2013. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, de most kenegetem és akkor ha 1-2 napon belül nincs változás megyek orvoshoz!!
2013. aug. 7. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint rólad van szó?

És csak kenegeted? Ha csak kenegeted, akkor nem fog egyáltalán elmúlni még akkor sem, ha olyan gombád van, amire történetesen jó is a Canesten.

Kúp és krém egyaránt kell. Mert a krém csak kívülről hat, viszont a fertőzés ott van a hüvelyedben is, amit ha nem kezelsz, akkor el sem múlik.

Arról nem is beszélve, ha még kúpot is használnál és nem jönnél rendbe, akkor a nőgyógyászaton nem is tudnának célzottan kezelni, ugyanis bármi, amit hüvelyben használsz, az befolyással van a tenyésztés eredményére.

2013. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, pontosítanék, tudnak úgy is kezelni, de nem célzottan. Ugyanis célzott kezelést csak akkor tudnak adni, ha a tenyésztés sikeres és abból kiderül, hogy pontosan milyen kórokozó van a hüvelyben.
2013. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban kúppal együtt kellene használnod

Nekem tükéletes volt, teljesen elmúlt tőle 3 nap alatt.

2013. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!