Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Szóval az a szituáció,hogy együtt voltam a barátommal, de nem volt nálunk semmi védekezőeszköz ezért egy darabig kipróbáltuk, nem ment el belém.. és tudom így is lehetséges a teherbe esés mivel az előváladék is tartalmazhat érett spermiumokat..


Beláttuk hogy nagy felelőtlenség volt ez részünkről..


Nagyon aggódtunk aztán megjött a menstruációm akkor és most egy hónappal utána is megjött, de félek mivel a terhesség előjelei között van az is hogy puffadt alhas .. és nekem jelenleg eléggé puffadt ( de ez a menstruációtól is lehet??)


volt hogy hányingerem lett egy étteremben, mert a húsban egy nagy zsírdarabka szúrta ki a szemem.. persze nem hánytam csak hányinger kerülgetett..


Szóval attól félek hogy terhes vagyok, mennyi az esélye ?

Mert ugye volt olyan aki terhes volt és terhessége alatt menstruált.


Nagyon félek..



2013. aug. 7. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél egy terhességi tesztet.
2013. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem sok az esély rá. De ha ilyen izgulós vagy, teszteld mert ha ezen aggódsz és a stressz miatt késik a következő mensid, az nem kellemes helyzet...
2013. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben .. akartam is csinálni, korábban csináltam és negatívok lettek de lehet akkor még túl korán próbáltam.
2013. aug. 7. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Szart se tudsz a testedről, de már megdugatod magad. Gratulálok! És még te vagy a jövő reménysége!

:(


"Nagyon aggódtunk aztán megjött a menstruációm akkor és most egy hónappal utána is megjött, de félek mivel a terhesség előjelei között van az is hogy puffadt alhas"


Meg persze a menstruáció elmaradása...


"volt hogy hányingerem lett egy étteremben, mert a húsban egy nagy zsírdarabka szúrta ki a szemem.. persze nem hánytam csak hányinger kerülgetett.."


Nem egy mócsingtól lesz hányingered ha teherbe esel, hanem reggelente rendszeresen...


Aztán nemsokára mégis csak szülsz egy gyereket, és megpróbálod ennyi ésszel felnevelni.

2013. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, az ilyen okos és kúltúrált emberek válaszait. Persze ők mindent tudnak és soha nem bizonytalanok semmiben. A hangnem viszont amiben válaszolnak, sokmindent elárul róluk. :)
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozta le az első 2 válaszolót, de ha gondolja fejtse ki a saját véleményét.


Aki meg csak kötekedni van itt, inkább ne írjon semmi köszi.

2013. aug. 7. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon a lepontozás, engem sem bánt. 1. voltam.

Mindig akadnak ilyenek, de ha ez okoz nekik örömöt, tegyék.

Tesztet megcsináltad? Eredmény?

2013. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

"Meg persze a menstruáció elmaradása... "


Nem minden esetben marad el a menstruáció, vannak olyan nők, akiknél az első hónapokban van menstruációhoz hasonló vérzés, sőt olyan is van, aki az egész terhesség alatt "menstruál"


Gratulálok! Te is nagyon sokat tudsz a nők testéről!

2013. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet az a biztos,és az ilyen okoskodókkal pedig ne foglalkozz,mert biztos saját magukból indulnak ki!!!
2013. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz gyerek. :)
2013. nov. 2. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!