Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Bővebben lent.

Rebekkka kérdése:

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az éven elkezdtem melltartót hordani, de egyáltalán nem nagy a mellem. A push-up melltartók mellett maradtam, így mindneki azt hiszi, hogy nagy a mellem, most leszek 14 éves, és észreveszem, hogy az a kis mellem is kezd úgymond lötyögősebbé válni. Ez elég érdekesen hangzik, de így van. Most nem tudom, hogy mit tegyek, mert félek, hogy ha kisebb, nekem való melltartót hordok majd csúfolni fognak, mert már előfordult. Szóval nem tudom, hogy mit tegyek. Mert nem akar nőni, egyáltalán.

2013. aug. 8. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Konditerem: mellizom erősítés. Sokat javít a helyzeten és hát igen olyan melltartót kell használni , ami tart is.
2013. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyan kell edzeni rá? Mert nem vagyok járatos az ilyenek terén. Azért választottam a push-up melltartót, mert többnek mutatja, mint amim van és mert már előtte is cikiztek a többiek.
2013. aug. 8. 19:55
 3/3 anonim válasza:
google
2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!