Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció [lent]?

Menstruáció [lent]?

Figyelt kérdés
Nekem már megjött az első. Ma kellett volna megjönnie másodszorra de nem ... ez normális... egyébként nem nagyon tudok sok mindent erről,de már észrevettem fehér foltot is és kicsi barnát, akkor nincs semmi? elsőnek minden jól ment 6 napig tartott...
2013. aug. 9. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel még csak most kezdtél el menstruálni így normális, hogy össze-vissza jön meg. A szervezetednek be kell állnia hogy mindig megfelelő időben jöjjön meg.

Ha többet szeretnél tudni a menstruációról akkor ajánlom ezeket az oldalakat.

Ha kevés akkor a google-t használva kereshetsz te is hasonló oldalakat. Jó olvasást.

[link]

2013. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden ok így.

Olyan 17 éves korodig szinte minden előfordulhat, majd addigra kell megjönnie/beállnia rendszeresre.

2013. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mikor kell megjönnie másodszorra, mert az elején még lehet rendszertelen a menstruáció. Ha esetleg fél évnél több van 2 menstruáció között, akkor érdemes orvoshoz menni. Addig ne aggódj!
2013. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális így, majd rendszeres lesz ez max. 17 éves korodra.

Nekem 8 és fél hónapig maradt ki annak idején, viszont rendszeres lett utána azonnal.

2013. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze hogy normális hiszen valakinek rögtön beáll és valakinek nem. tehát előfordulhat hogy hónapok múlva jön meg legközelebb. nekem pl először megjött aztán rá másfél évre és onnantól kezdve normálisan persze volt hogy egy két nap max egy hét késés de lehet hogy még a második után sem fog rendesen beállni. ne aggódj
2013. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:] ez sokat segített
2013. aug. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!