Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Az Aloe First...

Segítség! Az Aloe First alkalmas hüvelygomba kezelésére?

Figyelt kérdés

Voltam a nőgyógyászomnál nem egyszer ez miatt, ha 3 kúrán nem mentem végig, egyen sem. Természetesen ideig-óráig hatott. Viszont pár oldalon említették ezt a bizonyos Ale First sprayt ami állítólag hüvelygombára is hat!

Akinek van tapasztalata, kérem írja meg nekem!

Köszönöm!



2013. aug. 9. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképpen orvost váltanék....
2013. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
42%

Az aloe first gyulladásra, égésre való, minthogy az aloe vera növény gyulladáscsökkentő hatással bír. És ennyi, nem csodaszer, hogy mindent gyógyítson a világon.


Hüvelygombára kéne akkor egy másik nőgyógyász...

2013. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Az nem gombaölő, hanem regeneráló, gyulladáscsökkentő hatású szer. A hüvelygombára maximum úgy hat, hogy segíti az egészséges flóra erősödését, így az könnyebben küzdi le a gombát, de kifejezetten szerintem nem kezeli a gombát.
2013. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%

Igen jó hüvelygombára. Az aloe-nak van gombaölő hatása.

A zöldkrémmel együtt kell alkalmazni, úgy hatásosabb.

2013. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Szia!Az aloénak közel 300 fajtája van és csak pár gyógyhatású. A legobb az orvosi aloe, az Aloe Vera.Ennek a növénynek a belső kocsonyás géljének többek között gyulladásgátló, vírus, gomba és baktériumölő hatása is van.Érdemes utána olvasni.Az Aloe First a stabilizált Aloe Vera mellett még 10 remek gyógynvényt tartalmaz.Valóban égési sérülésekre lett kifejlesztve, de nagyon sok mindenre használható.Nyugodtan próbáld ki és Te is meg fogod tapasztalni a hatását a hüvelygombára is. Csak eredetit vegyél közvetlenül a cégtől, mert már sokan adják ezt a nevet a termékeiknek és a minőség, így a hatás sem ugyan az. Mellé még célszerű lenne pár dolgot használnod. Sok jó tapasztalat van vele. Jobbulást!
2013. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%

Na gratulálok a sok korlátolt lepontozott.

Olvassatok utána okosok!!

2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%

A sok tudatlannak:

"Eredményeik azt mutatták, hogy a 70%-os sűrűségű aloe vera gél a baktériumok, míg az 50%-os oldat a Candida albicans nevű élesztőgomba szaporodását gátolja. "


www.femina.hu/egeszseg/candida_ellenes_antioxidans_gyulladascsokkento

2013. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!