Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intim nedves törlőkendőt...

Az intim nedves törlőkendőt pisilés után wc papír helyett kell használni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sem wc papír helyett, sem pisilések után.

Az intim törlőkendőt néha, ha úgy érzed, akkor alulról megtörlöd magad vele. Az állandó használata nem egészséges.

2013. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Rendszeresen tényleg ne használd.
2013. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyeken (étterem, benzinkút, strand stb.) én mindenképp csak ezt ajánlom. Ki tudja mit szedsz össze... Ráadásul kellemes érzést és illatot biztosít. Én az Alkagin törlőkednőjét ajánlom, sokkal jobb mint 1-2 hasonló, mert egyenként van csomagolva, így nem kell egy egész dobozt magaddal vinni + nem szárad ki..
2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem teljesen értem. Akkor vagy antibakteriális törlővel kell a wc ülőkét letörölni a benzinkúton, vagy nem ráülni és akkor nem kapsz el semmit. De attól, hogy a szennyezett ülőkére ülsz majd megtörlöd magad ilyen kis illatos kendőcskével, hát az már bocsi semmitől nem véd.


Nem arra való a kendő inkább, hogy aki betétet használ, annak tiszta vér a gáttájéka, és amikor új betétet rak be, akkor megtörli magát, hogy az alvadt vért letakarítsa magáról? Nagyjából, mint amikor egy babát tisztába raknak.

2013. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!