Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok a naturella...

Ti mit gondoltok a naturella és always egészségügyi betétekről?

Figyelt kérdés

Always-t szoktam használni, ultra normal plus-ost. De az sokszor kevés, ezért eggyel nagyobbra akarok super plus-ra. Ti mit gondoltok erről? És az always éjszakairól?

Gyengébb napokon naturella normalt szoktam használni, de kipróbálnám a maxit és az éjszakait is. Erről mi a véleményetek?


2013. aug. 11. 05:22
 1/1 anonim ***** válasza:

régen alwayst használtam, az is bejött, mondják hogy müanyag stb, tény h néha már kidörzsölt de a funkcioját tekintve jol csinálja.

anyámnak pl tökmindegy mennyire bio stb neki ezen kivül egyik sem jön be,neki nem is csinálja ki a börét.

én naturellát használok és discret tisztaságit.


éjszakai nekem nem kell, annyira nem gáz a dolog. éjjelre ugy teszem be a betétet hogy mivel hanyatt alszom igy minél hátrább. de régen mikor kellett annyira gyorsan folyt hátra hogy minden nap cserélhettem minimum pizsit...nem volt ideje felszivni. naturellát nem tudom mennyire hatékony éljszakaiban,mert már nem kell.

a super plus elég erös napokra, utána a normal, majd már csak tisztasági. esetleg a betétet meg szoktam spékelni éjszakára az erös napokon plusz egy tisztaságoval jo hátra a betét alá hogy ami esetleg lecsurog pár csepp azt pont felfogja.

2013. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!